• /
  • /

9 powodów, dlaczego Twoi klienci pokochają hydropeeling

Ta procedura już całkowicie opanowała branżę kosmetologiczną. Hydropeeling, hydrodermabrazja - te nazwy oznaczają to samo dla miłośników wysokiej jakości profesjonalnej pielęgnacji.

Dziś mamy dla Was artykuł poświęcony tej technologii, w którym opisujemy 9 powodów potwierdzających naszą tezę, zaczynajmy ❤️

❤️ Pierwszy powód - potrójne działanie w jednej procedurze

Podczas 30-40 minut sesji hydropeelingu klient otrzymuje efekt łączony: oczyszczanie porów dzięki działaniu podciśnienia, złuszczanie martwych komórek oraz nasycające składnikami aktywnymi, ponieważ procedura jest przeprowadzana za pomocą specjalnych końcówek. Dzięki temu wpływ dotyczy wszystkich warstw skóry.

❤️ Drugi powód - hydropeeling daje efekt rozświetlenia

Efektem procedury jest zdrowy, promienny wygląd, ponieważ oczyszczanie i złuszczanie są tak delikatne, a korzystne składniki aktywne dosłownie sprawiają, że skóra promienieje. Dlatego często oferuje się to klientom jako ekspresową procedurę upiększającą przed ważnymi wydarzeniami.

❤️ Trzeci powód - nieinwazyjność

Hydrodermabrazja nie uszkadza warstwy skóry, dlatego w procesie minimalizowane są możliwości stanów zapalnych i infekcji. I oczywiście dzięki temu można ją przeprowadzać nawet w przerwach na lunch w pracy, ponieważ sesja nie wymaga okresu rekonwalescencji.

❤️ Czwarty powód - bezproblemowe połączenie

Hydropiling doskonale łączy się w kompleksowych protokołach pielęgnacji, odmładzania, profilaktyki hiperpigmentacji i trądziku. Hydropiling można z powodzeniem połączyć z RF-liftingiem, terapią tlenową i krioterapią.

❤️ Piąty powód - dla każdego klienta indywidualne podejście

Dzięki szerokiemu wyborowi serum i końcówek kosmetycznych, urządzenie takie jak Zemits Hydroluxx jest zdolne rozwiązywać szeroki zakres problemów estetycznych, począwszy od matowego kolorytu twarzy, a skończywszy na drobnych zmarszczkach.


Dlatego kosmetolog w zależności od potrzeb klienta dobiera aktywny "koktajl" składników i pracuje z każdym rodzajem skóry.

❤️ Szósty powód - niewielka liczba przeciwwskazań

W tej metodzie, tak samo jak w innych procedurach kosmetologicznych, istnieje lista przeciwwskazań, ale w odróżnieniu od innych procedur, hydropeeling jest możliwy w okresie ciąży i karmienia piersią. Tylko w takich przypadkach kosmetolog pracuje nie ze substancjami aktywnymi, ale z wodą destylowaną.

❤️ Siódmy powód - uniwersalność procedury

Tak, w każdy dzień lata lub wiosny (okresy, kiedy światło UV jest bezpośrednim przeciwwskazaniem do wielu procedur kosmetologicznych) Twoi klienci mogą zapisać się na tę procedurę. Nie tylko można ją przeprowadzić, ale wręcz jest to konieczne, ponieważ w słoneczne sezony, skórze bardziej niż kiedykolwiek potrzebne jest nawilżenie i komfortowa pielęgnacja.

❤️ Ósmy powód - hydropeeling nie tylko na twarz

Procedurę przy użyciu Zemits Verstand HD można przeprowadzać na obszarach szyi, dekoltu, pleców - obszarach, gdzie skóra wymaga oczyszczenia i nawilżenia.

❤️ Dziewiąty powód - wygodne dostosowanie parametrów

Duża liczba końcówek + możliwość regulacji poziomu podciśnienia = komfort i bezpieczeństwo nawet dla najbardziej wrażliwej i dojrzałej skóry. Nawiasem mówiąc, dojrzała skóra uwielbia tę procedurę, wszystko dzięki potrójnemu działaniu urządzenia.
Oto 9 powodów, aby pokochać procedurę hydradermabrazji i zapisywać się na nasz bezpłatny pokaz, aby ocenić wszystkie jej zalety na własnym ciele i zaskoczyć klientów nową super-procedurą.

Do tego wszystkiego potrzebny jest tylko 1 krok - zostaw swoje dane, aby nas odwiedzić!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości