• /
  • /

Porównujemy topowe urządzenia do presoterapii: od domowych po profesjonalne

Presoterapia to niezwykle popularny zabieg kosmetyczny. I nie jest to tylko hype czy przelotny trend, jest to technika, która istnieje od ponad 100 lat i jest w czołówce branży kosmetycznej, jeśli chodzi o drenaż limfatyczny, szybkie odchudzanie i kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne.
Atraumatyczny, skuteczny i sprawdzony zabieg modelowania sylwetki - co może być lepszego? Dlatego współczesny rynek kosmetyczny może zaoferować wiele modeli, od profesjonalnych po przenośne urządzenia.
Dziś przejrzymy przenośne urządzenie do presoterapii stóp Zemits LipoPremo oraz porównamy dwa profesjonalne modele - Zemits Sisley 2.0 i Zemits Demeter 2.0

Zemits LipoPremo: drenaż limfatyczny nóg dla Twoich klientów

Nogi są naszymi największymi pomocnikami, ale to właśnie one najbardziej cierpią z powodu współczesnego rytmu życia większości ludzi. Siedzący tryb życia, mała aktywność - spowalniają krążenie układu limfatycznego, powodują powstanie zastojów i pojawienia się cellulitu. Dlatego stworzyliśmy Zemits LipoPremo - urządzenie do presoterapii nóg, które może być stosowane zarówno w działalności zawodowej, jak i do użytku domowego. Jakie są jego zalety?

⭐️ Skuteczność. Masaż sprężonym powietrzem sprawi, że Twoje nogi poczują się lekko i pozbędą się stresu, który nagromadził się w ciągu dnia. Dzięki masażowi aktywowany jest układ krwionośny. Działanie pulsacyjne stymuluje odpływ i dopływ krwi, w wyniku czego komórki szybciej wypełniają się tlenem i substancjami odżywczymi. Dzięki temu skóra staje się elastyczna, gładka i nawilżona.

⭐️ Działanie kompleksowe. Zabieg jest komfortowy, relaksujący, wpływa pozytywnie na cały organizm i wzmacnia odporność komórkową.

⭐️ Funkcjonalność. Model posiada trzy tryby mocy i umożliwia regulację działania komor.

⭐️ Moc. Urządzenie działa w zakresie od 60 do 240 mmHg.

Urządzenie jest łatwe w transporcie. Stylowe, kompaktowe i wydajne, urządzenie Zemits LipoLremo jest opłacalną aktualizacją dla Twojego salonu.

Zemits Sisley 2.0 vs Zemits Demeter 2.0: porównanie urządzeń

Co mają ze sobą wspólnego? Są to dość kompaktowe urządzenia w metalowej obudowie, które posiadają programy do relaksacji, ujędrniania skóry, wzmacniania ścian naczyń krwionośnych oraz programy drenażu limfatycznego.

Dzięki Zemits Sisley 2.0 kosmetolog może wybrać jeden z 6 trybów pracy, co pozwala w pełni kontrolować przebieg zabiegu. Model ten posiada 4 poziomy ciśnienia - od 120 do 240 mmHg. Przed zabiegiem kosmetolog może indywidualnie dostosować działanie komor, wyłączając w razie potrzeby konkretny kanał.

Dodatkowo można ustawić czas pompowania i relaksacji dla każdej komory. Korzystając ze schematu kanałów i interfejsu przyciskowego, można szybko wybrać pożądany tryb.

Urządzenie posiada 24-komorowy kombinezon, ale kanały powietrzne są podłączone przez osobne rurki.
A jeśli chcesz walczyć z cellulitem na wysokim poziomie, to model Demeter 2.0 będzie idealny dla Twoich klientów. To urządzenie przewyższa inne modele pod względem funkcjonalności, ponieważ posiada aż 44-komorowy kombinezon! Oznacza to, że kombinezon pokrywa całe ciało, dzięki czemu każda część może odczuć działanie ucisku: ramiona - 16 komor, talia - 4 komory, nogi - 24 komory. W ten sposób urządzenie oddziałuje na wszystkie niezbędne obszary, a w szczególności na miejsca stagnacji limfatycznej.
Posiada również 4 poziomy intensywności ciśnienia: 120 mmHg (niski), 160 mmHg (umiarkowany), 200 mmHg (wysoki), 240 mmHg (maksymalny). Oraz 5 trybów pracy:
  • Tryb A. Odpowiedni do poprawy krążenia limfatycznego, zapobiegania żylakom, rozluźnienia mięśni i łagodzenia zmęczenia.
  • Tryby B, E. Nadaje się do walki z cellulitem.
  • Tryb C. Poprawia krążenie krwi, spala nadmiar tkanki tłuszczowej oraz usuwa nadmiar płynów i toksyn z organizmu.
  • Tryb D. Ma efekt aktywnego drenażu limfatycznego, zmniejsza obrzęki i usuwa toksyny.

⭐️ Zostaw swoje dane kontaktowe,

aby uzyskać specjalną cenę na urządzenie⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości