• /
 • /

Laser diodowy najbardziej opłacalna inwestycja: na co zwrócić uwagę?

Depilacja laserowa - niemal każdy kosmetolog i właściciel firmy kosmetycznej marzy o tym zabiegu w swoim salonie. W końcu jest to jeden z TOP 5 najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na całym świecie. A tam, gdzie jest stały dopływ klientów - jest zysk.
Ponadto popyt na to urządzenie, spowodował nieustanny rozwój w tej technologii, dzięki czemu nieustannie pojawiają się coraz to nowsze modele. Podniesienie komfortu życia i rosnące dochody również wpływają na umocnienie rynku kosmetycznego.
Jak jednak wybrać właściwego producenta? Na co zwrócić uwagę przy wyborze urządzenia? Dzisiaj w tym artykule powiemy Ci jak nie wypalić się zawodowo rozpoczynając swoją działalność.

Laser diodowy: na jakie cechy należy zwrócić uwagę?

Dlaczego mówimy o laserze diodowym? Ten rodzaj lasera ma najwięcej badań medycznych, który pozwala pozbyć się zbędnego owłosienia w sposób najbardziej skuteczny i bezbolesny. W przeciwieństwie do poprzednich modeli laserów (aleksandrytowy, rubinowy), laser diodowy wykorzystuje wiązkę światła o długości 808 nm. Jest to ogólnie przyjęty "złoty standard", który działa najskuteczniej na mieszki włosowe i nie narusza otaczających je tkanek.

Laserowe usuwanie owłosienia jest skuteczne. Większość osób stwierdza trwałą 90% redukcję wzrostu włosów w obszarach poddanych zabiegowi. To szansa nie tylko na trwałe usuwanie owłosienia, ale także na znaczne zmniejszenie ich ilości w przyszłości. Dlatego też zabieg ten jest niezwykle popularny. A zwrot kosztów takiego sprzętu jest dość szybki, bo średni koszt jednego zabiegu depilacji laserowej w Polsce wynosi 400 zł. Jeśli weźmiemy 3 osoby za średnią liczbę klientów, to okazuje się, że takie urządzenie jak Adonyss DioPulse zwróci się w ciągu 3 miesięcy!
Przejdźmy teraz do części praktycznej. Od dawna chcesz kupić, ale nie wiesz od czego zacząć? Oto główne cechy, które mają znaczenie przy wyborze lasera:

⭐️ Żywotność lampy. Jest to niemal najważniejszy punkt, ponieważ od tego zależy, ile błysków może wygenerować urządzenie. Przeciętne modele na rynku polskim generują 10-20 mln impulsów, w przeciwieństwie do Zemits Quidion, którego żywotność sięga do 50 mln impulsów, co daje ponad 5-7 lat skutecznej pracy.

⭐️ Moc. Im mocniejsze urządzenie, tym skuteczniej działa na mieszki włosowe i tym mniejsza ilość serii zabiegowych jest wymaganych do całkowitego usunięcia włosów. Na przykład nasz Adonyss DioPulse 808 nm ma moc 1200 W, a przenośny Adonyss DioLite - 600 W.

⭐️ Układ chłodzenia. Nie należy zapominać o możliwości nie tylko chłodzenia głowicy w celu zminimalizowania dyskomfortu, ale także o konieczności chłodzenia samego urządzenia podczas długiego czasu pracy. Zemits Quidion posiada 5-stopniowy układ chłodzenia, który reguluje wymianę ciepła poprzez stały obieg wody destylowanej oraz dodatkowe chłodzenie powietrzem.

⭐️ Innowacyjne zalety. Zemits Quidion jest wyposażony w inteligentny system sterowania. Oznacza to, że można prowadzić wszystkich klientów tylko poprzez interfejs lasera, który zapamiętuje parametry zabiegowe, liczbę sesji, fototyp skóry, obszar zabiegowy, płeć oraz wiek. Posiada również głowicę z ekranem, poprzez który można wygodniej dostosować parametry zabiegowe oraz rozpocząć bądź zatrzymać urządzenie.

Laser na rynku światowym

Współczesny rynek kosmetyczny świata oferuje wiele opcji. Dziesiątki producentów, setki modeli - można się kompletnie pogubić. Ale, jeśli przyjrzeć się bliżej, mamy trzy kategorie firm produkujących lasery. Pierwsze z nich to międzynarodowe marki premium. Ich produkty są nie tylko wysokiej jakości, ale i kosztowne. Taki zakup zwróci się w perspektywie kilku lat owocnej pracy.

Druga kategoria to segment przedstawicieli rynku azjatyckiego, produkują oni tanie urządzenia. Często kopiując zewnętrzną obudowę drogich modeli, nie umieszczają w środku mechanizmu jakościowego - w wyniku takiego zakupu klient podejmuje ryzyko, może to być nie tylko niska wydajność, ale i krzywda dla pacjentów.

Natomiast trzecia kategoria firm to "złoty środek". Są to zarówno międzynarodowe jak i lokalne marki, które w swoich urządzeniach łączą dobrą jakość, wydajność i przystępną dla konsumenta cenę. W tym przypadku nabywca nie przepłaca za nadmierną liczbę pracowników i znaną nazwę. Zawsze należy rozważyć wszystkie za i przeciw.

Jakie cechy firmy są ważne przy współpracy?

Sukces Twojej firmy zależy nie tylko od cech samego urządzenia. Firma, od której chcesz kupić urządzenie, powinna zapewnić nie tylko urządzenie, ale także kompleksowe wsparcie biznesowe. Z kolei Zemits zapewnia:

⭐️ Darmowe szkolenie. To właśnie pozwala na jak najszybszą pracę z urządzeniem. Program szkolenia stworzony przez naszych kosmetologów, po zakończeniu którego klient otrzymuje spersonalizowany certyfikat. Po ukończeniu szkolenia dowiesz się o tym:
 • Jak prawidłowo zainstalować i podłączyć urządzenie.
 • Jak ustawić indywidualne parametry zabiegu dla każdego klienta.
 • Jakie zasady konserwacji i obsługi urządzenia muszą być przestrzegane.
 • Jakie są wskazania i przeciwwskazania.
 • Jakie protokoły zabiegowe i tryby są dostępne.

I to nie jest tylko teoretyczny blok! W pełni opanujesz praktyczne umiejętności pracy pod okiem profesjonalnego kosmetologa firmy Zemits. Wszelkie niuanse i pytania - wszystko, co pomoże Ci zaangażować się w pracę tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli nie masz możliwości odwiedzenia naszego showroomu, zapewniamy szkolenia online, które pomogą Ci opanować podstawy obsługi urządzenia. Dodatkowo będziesz mógł/a skonsultować się z kosmetologiem.
⭐️ Gwarancja to klucz do Twojego spokoju i pewności co do przyszłości Twojego biznesu. Przecież nawet niewielka pauza w pracy to utrata zysków, klientów i pozycji wśród konkurencji. Dlatego na każdy profesjonalny model udzielamy przedłużonej gwarancji na okres 24 miesięcy. Co to daje?

 • Możliwość kontaktu z oficjalnym centrum serwisowym w dowolnym momencie w celu przeprowadzenia diagnozy urządzenia i rozwiązania problemu.
 • Możliwość uzyskania urządzenia zastępczego w przypadku długotrwałej naprawy i zachowania ciągłości pracy.
 • Możliwość uzyskania pełnej konsultacji na każde pytanie lub problem.

Ale Zemits to nie tylko wsparcie w okresie gwarancyjnym. Nawet po tym okresie zawsze jesteśmy gotowi pomóc każdemu z naszych klientów.
⭐️ Oficjalna obsługa serwisowa. Centrum serwisowe Zemits to serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń kosmetycznych. Przeprowadzamy diagnostykę i naprawę urządzeń o różnej funkcjonalności.

Dlaczego klienci wybierają nas?
 • Jakość. Każdy klient otrzymuje pełny zakres usług, zaczynając od diagnostyki, a kończąc na rozwiązaniu problemu.
 • Prędkość. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że z każdym dniem naprawy kosmetolog traci klientów i zysk, dlatego rozwiązujemy problem jak najszybciej.
 • Pewność siebie. Oficjalny serwis Zemits to obsługa klienta na najwyższym poziomie. Począwszy od kompleksowej diagnostyki, a skończywszy na ostatecznym dostarczeniu urządzenia, staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą obsługę.

Laser diodowy to obiecująca inwestycja, urządzenie, które przeniesie Twój biznes na wyższy poziom.


❤️ A żeby poznać wszystkie korzyści, jakie zapewniamy naszym klientom,

uzyskaj prezentację wypełniając poniższy formularz ❤️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości