• /
  • /

Rozwój Twojej firmy: czy urządzenia jednofunkcyjne mogą zwiększyć zyski?

Urządzenie jednofunkcyjne to sprzęt, który posiada tylko jedną technologię. Czy może to być obiecująca inwestycja w porównaniu z kombajnem kosmetycznym?
Dziś mówimy tak, bo wiemy na pewno, że jest to możliwe.
A na potrzeby niniejszego artykułu przygotowaliśmy kilka wariantów modeli, które nie tylko nie zajmują dużo miejsca i są łatwe w transporcie, ale także znacznie poszerzają zakres świadczonych usług i zwiększają zyski.

Adrinox 2.0: mikroprądy są zawsze w trendzie

Zemits Adrinox 2.0 od dawna jest ulubieńcem naszych klientów, ponieważ model ten posiada rozbudowany zestaw, który pozwala przeprowadzać zabiegi na całym ciele. Głowice monopolarne i kuliste są stosowane do twarzy, natomiast głowice płaskie i rękawiczki przewodzące prąd mogą być stosowane zarówno na twarz, jak i na ciało. Jakie zabiegi poszerzą zakres świadczonych usług:

  • Drenaż limfatyczny twarzy. Seria zabiegów pozwala przywrócić napięcie skóry, poprawić krążenie krwi i przepływ limfy.
  • Masaż ciała. Przeprowadzany w rękawiczkach zabieg tonizuje i napina skórę oraz przywraca jej elastyczność.
  • Odmładzający masaż twarzy i szyi. Technika ta wpływa na układ mięśniowy twarzy, poprawia napięcie mięśni i ćwiczy je.
  • Masaż relaksacyjny twarzy i szyi. Specjalny protokół ma na celu rozluźnienie skurczów i zmarszczek.

Dzięki Zemits Adrinox 2.0 możesz zaoferować swoim klientom zarówno samodzielny zabieg terapii mikroprądami, jak i wieloetapowy protokół odmładzający.

Zemits Klein RF 2.0: odmładzanie i błyskawiczne efekty

Kolejne urządzenie jednofunkcyjne, które znajdzie miejsce w Twojej działalności. Zemits Klein RF 2.0 to urządzenie do liftingu RF, które głęboko rozgrzewa skórę i uruchamia procesy odnowy na poziomie komórkowym. Zabieg daje również efekt natychmiastowy, ponieważ skraca rozciągnięte włókna kolagenowe.

Posiada 2 głowice: Głowica multipolarna, która nadaje się do zabiegów na czole, policzkach, szyi i dekolcie oraz głowica bipolarna, która nadaje się do zabiegów na delikatniejszych obszarach, takich jak okolice oczu oraz bruzdy nosowo-wargowe.
Jakie zabiegi można wykonać za pomocą tego urządzenia:

  • Odmładzanie twarzy.
  • Odmładzanie szyi.
  • Kompleksowy protokół na twarz i szyję.
  • Odmładzanie dekoltu.
  • Odmładzanie wybranych partii ciała.

Technologia ta dobrze łączy się również z szeroką gamą innych zabiegów kosmetycznych: peelingiem kawitacyjnym, mezoterapią tlenową, elektroporacją, terapią mikroprądową, światloterapią oraz krioterapią.

Presoterapia jest zawsze dobrym rozwiązaniem

O tej technologii wie każdy odwiedzający salon kosmetyczny, a prawie co druga osoba już ją wypróbowała. Rzeczywiście, presoterapia istnieje od ponad 100 lat i zyskała popularność na całym świecie.

Jak więc ta technika może znacząco poszerzyć zakres Twoich usług? Wszystko zależy od wbudowanych trybów, przyjrzyjmy się urządzeniu Zemits Demeter 2.0.
Rozważmy każdy z nich:

⭐️ Tryb A. Stosowany w celu poprawy krążenia limfatycznego, zapobiegania żylakom, rozluźnienia mięśni i łagodzenia zmęczenia.
⭐️ Tryb B, E. Aktywny program antycellulitowy.
⭐️ Tryb C. Odpowiedni do poprawy krążenia krwi, spalania nadmiaru tkanki tłuszczowej i wody w organizmie, napinania mięśni oraz szybkiego kształtowania idealnej sylwetki.
⭐️ Tryb D. Stymulacja drenażu limfatycznego, eliminacja toksyn, likwidacja obrzęków oraz skuteczne ujędrnienie skóry.

To znaczy, że ten model ma 4 protokoły zabiegowe, które różnią się rytmem, ciśnieniem, czasem i wybranym obszarem zabiegowym. W ten sposób otrzymujesz 4 osobne zabiegi, a dodatkowo możesz zwiększyć średni rachunek korzystając z zabiegów body wrappingu lub zabiegów na twarz, które mogą być wykonywane jednocześnie.

Cieszymy się, że możemy pomóc wzmocnić Twój biznes! A żeby przekonać się o skuteczności i jakości sprzętu w praktyce, zapraszamy na darmowy pokaz. Nasz showroom jest zawsze otwarty dla zwiedzających, a dziesiątki urządzeń czekają na Ciebie!


❤️Wypełnij formularz

aby uzyskać indywidualną konsultację ❤️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości