• /
  • /

Zacznij kolejny sezon z depilacją laserową: najlepszy start dla Twojego nowego biznesu!

Początek roku — to czas na stawianie nowych celów, planowanie roku i samodoskonalenie. Dotyczy to nie tylko osobistych pragnień, ale i biznesu. Nowy Rok — to znak, by wznieść się na nowy poziom i przejść samego siebie!
Oczywiście, tak jest i my w Zemits przyjmujemy to wyzwanie, dążąc, by każdy nasz klient wyprzedził konkurentów, zdobywając najwięcej klientów i podnosić swoje zyski.
Ale jakie urządzenie najlepiej sprawdzi się w tym celu? Laserowa kosmetologia nadaje się z wielu powodów, ale najważniejsze jest to jak bardzo perspektywicznie i dynamicznie rozwija się ten kierunek w kosmetologii aparaturowej. Globalny rynek laserowej depilacji wynosił 583,99 miliona dolarów w 2021 roku z prognozowanym wzrostem o 15,7% do 2,51 miliarda dolarów do 2031 roku.

Przygotowaliśmy więc listę urządzeń laserowych Zemits, które na pewno staną się Twoim „trampoliną” do sukcesu w 2024 roku. Zaczynajmy!

Laserowa depilacja: Zemits Quidion czy Adonyss DioLite

Naszym TOP laserem diodowym jest Zemits Quidion będzie on dla Ciebie odpowiedni, jeśli:

⭐️ Szukasz lasera z maksymalną ilością impulsów. Zasób głowicy wynosi od 20 000 000 do 50 000 000 impulsów.

⭐️ Potrzebujesz innowacyjnej przewagi, która pomoże Ci się wyróżnić wśród konkurentów. W Zemits Quidion nie będzie z tym problemu, ponieważ nie tylko posiada on innowacyjny system operacyjny, który pozwala na obsługę klientów i rejestrowanie wszystkich ich danych w laserze, ale także jest wyposażony w głowice, który pozwala dopasowywać parametry procedury nawet w trakcie pracy, dzięki dotykowemu ekranowi, w który została wyposażona.
⭐️ Chcesz za pomocą jednej aktualizacji znacząco rozszerzyć swój cennik. Zemits Quidion nie tylko przeprowadza laserową depilację, ale także posiada tryb laserowego fotoodmładzania skóry. Taka funkcjonalność rozszerza zakres Twoich usług i zwiększa grupę docelową Twojego salonu piękności.

⭐️ Dbasz o komfort i bezpieczeństwo swoich klientów. Laser wyposażony jest w 5-stopniowy system chłodzenia,

który obejmuje podwójny blok wodny, wzmocnione TEC i chłodzenie powietrzem. Ten system, pomaga także urządzeniu pracować przez długi czas bez przegrzewania.

⭐️ Chcesz korzystnie inwestować i zwiększać swoje zyski. W tym punkcie wszystko pokażą liczby, ponieważ specjalnie wszystko policzyliśmy.

Poznaj bliżej Zemits Quidion ⏬

Teraz przejdźmy do naszego przenośnego lasera diodowego Adonyss DioLite. Będzie to najlepszy wybór dla Ciebie, jeśli:

⭕️ Po raz pierwszy chcesz pracować w laserowej kosmetologii. Zasób jego emitera wynosi do 20 milionów impulsów, umiarkowany budżet i wysoka moc — idealne połączenie dla łatwego startu.

⭕️ Wybierasz taki laser, który jest w stanie pracować ze wszystkimi fototypami skóry według skali Fitzpatricka. Adonyss DioLite w pracy generuje promienie świetlne o długości 808 nm, ten wskaźnik jest uważany za „złoty środek” wśród laserów, ze względu na największą ilość przeprowadzonych badań klinicznych.
⭕️ Szukasz efektywnego, ale kompaktowego o wysokiej jakości urządzenia, które nie zajmuje dużo miejsca.

Interfejs pozwala indywidualnie dostosować parametry procedury, nowoczesny system chłodzenia zapewnia komfort, a ergonomiczna głowica pozwala na maksymalne efektywną obróbkę obszaru zabiegowego.

DioLite to wersja przenośna nie ustępująca na krok wynikami, w porównaniu z dużymi modelami laserów. Chcesz dowiedzieć się więcej o różnicach między tymi laserami? Zapytaj kosmetologa na WIRTUALNYM POKAZIE.

Poznaj bliżej Adonyss QuantumPeak: epilacja ELOS i fotoodmładzanie

Ostatnie urządzenie w naszej ofercie, ale nie mniej ważne. Adonyss QuantumPeak — prawdziwy skarb w kosmetologii. Wytwarza zakres promieni świetlnych znacznie szerszy niż lasery diodowe.

Szeroki zakres światła, dzięki różnym wbudowanym filtrom, pozwala nam na wykonanie różnych procedur zabiegowych. Adonyss QuantumPeak jest wyposażony

w dwie głowice: pierwsza do depilacji, druga do ogólnego odmładzania skóry, rozjaśniania przebarwień i usuwania naczyń. Czyli, kupując jedno urządzenie znacznie rozszerzasz swoją ofertę usług.

Umów się na nasz darmowy pokaz urządzenia Zemits ❤️‍‍

Dowiedz się 100% praktycznych informacji o urządzeniach Zemits od praktykującego kosmetologa.
✅ To, czego nie ma na stronie.
✅ To, czego nie dowiesz się od menedżera.
✅ Wyniki i efektywność od osoby, która pracuje z urządzeniem.

Otrzymaj odpowiedź na wszystkie pytania podczas naszego darmowego pokazy

✨ Wypełnij formularz, aby zarezerwować termin już teraz!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości