• /
  • /

Czerwiec depilacji laserowej: które urządzenia ulepszą Twoją firmę?

Dużą część naszych czerwcowych promocji zajmuje sprzęt laserowy. To sprzęt, który może przenieść Twoją firmę na wyższy poziom i stworzyć nowy kierunek Twojej działalności.

Dlatego dziś wybraliśmy modele urządzeń laserowych, które są podwójnie korzystne: są nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także otwierają nowe perspektywy dla Twojego biznesu kosmetycznego. Zaczynajmy!

Top modele do laserowego usuwania owłosienia

Nie bez powodu sprzęt do wykonywania tej usługi kosmetycznej znajduje się na pierwszym miejscu. W końcu depilacja laserowa jest jednym z pięciu najpopularniejszych zabiegów na całym świecie i z pewnością przyniesie duże zyski.

Zaczynając od modeli pełnowymiarowych, naszą gwiazdą jest Zemits Quidion. Jest to laser diodowy nowej generacji i możemy to powiedzieć bez przesady. Jest on nie tylko skuteczny, ale także innowacyjny, ponieważ nowoczesne technologie łączą się w nim organicznie z klasyką. Urządzenie to wytwarza wiązkę światła o długości 808nm, uznawaną za międzynarodowy standard skuteczności i bezpieczeństwa jednocześnie.

Pierwszą rzeczą, o której warto wspomnieć, jest potężny system operacyjny. Wszystkie informacje o każdym odwiedzającym są teraz przechowywane wewnątrz lasera. Potężne oprogramowanie nie tylko samo się aktualizuje, ale także zapisuje wszystkie parametry, z którymi kosmetyczka pracowała indywidualnie z klientem. Procedura konfiguracji trwa zaledwie kilka sekund, co jest bardzo wygodne.
Quick Dynamic Control™ (QDC) to opatentowana technologia mająca na celu poprawę funkcjonowania lasera diodowego, aby zmaksymalizować dystrybucję energii. Dzięki temu laser pracuje jeszcze skuteczniej i zmniejsza liczbę sesji w ramach jednej serii zabiegów.

Należy również zwrócić uwagę na głowicę urządzenia. Jest ona wyposażona w ekran dotykowy, na którym wyświetlane są parametry zabiegu oraz w przełącznik startowy, który uruchamia i zatrzymuje zabieg. Jest to moduł służący do szybkiego sterowania i zmiany ustawień.

Czy widziałeś/aś laser diodowy, który nie tylko usuwa zbędne owłosienie, ale także odmładza skórę? Jeśli nie, oto jest on - Zemits Quidion. Jest to niewątpliwa zaleta dla osób, które chcą rozszerzyć swój cennik nie tylko o usuwanie zbędnego owłosienia.
Chcemy również przedstawić Wam inny pełnowymiarowy laser diodowy - Adonyss DioPulse. Jest to gwiazda naszego sprzętu, potężny i stylowy laser diodowy.

⭐️ Żywotność emitera wynosi 30 milionów! To więcej niż jakiekolwiek inne konkurencyjne urządzenie dostępne na rynku. Przez 5 lat ten pomocnik będzie służył Twoim klientom. Ponadto w ciągu jednej sekundy urządzenie generuje 10 impulsów na sekundę.

⭐️ Uniwersalność. Laser ten może pracować z każdym rodzajem skóry, usuwając nawet siwe i bardzo jasne włosy.

⭐️ Przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz wybrać dowolną funkcję lub dostosować dowolne ustawienie, po prostu poruszając się po kolorowym ekranie dotykowym.

⭐️ Bezbolesny i komfortowy zabieg. Zaawansowany system chłodzenia Sapphire nie tylko minimalizuje dyskomfort związany z zabiegiem, ale także zwiększa trwałość urządzenia.

⭐️ Ergonomia. Lekka głowica zapewnia maksymalną kontrolę i precyzję zabiegu.

Przenośne, ale wydajne

Adonyss DioLite. Jest to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją pracę w dziedzinie kosmetologii laserowej. Dlaczego właśnie ten laser?
1️⃣ Po pierwsze, pomimo niewielkich rozmiarów jest to dość wydajny i mocny laser. Urządzenie posiada żywotność emitera do 20 milionów impulsów, co wystarcza do przeprowadzenia niszowych testów i kilkuletniej eksploatacji.
2️⃣ Po drugie, jest w stanie pracować z każdym typem skóry według skali Fitzpatricka. Skutecznie usuwa nawet siwe i bardzo jasne włosy. Tak więc Twoją grupą docelową są wszyscy klienci.
3️⃣ Po trzecie, funkcjonalność. Kolorowy interfejs pozwala na dostosowanie parametrów zabiegu, nowoczesny system chłodzenia zapewnia komfort pracy, a ergonomiczna głowica pozwala maksymalnie opracować obszar zabiegowy.
4️⃣ Po czwarte - rozmiar. Wymiary tego lasera są na tyle małe, że nie trzeba zwalniać dużo miejsca na jego instalację i można go także łatwo zabrać ze sobą w drogę.

Nie zapominajmy też, że do każdego z naszych urządzeń dołączamy materiały marketingowe, które pomogą szybko i, co najważniejsze, jakościowo wprowadzić nowe zabiegi do Twojego cennika. Darmowe szkolenia, materiały wideo, zdjęcia i teksty do postów i stories oraz plan przyciągania klientów.


Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się o wszystkich promocjach Zemits i uzyskać poradę !

Aby otrzymać Cenę Specjalną

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego