• /
  • /

Pożegnaj się z cellulitem: odchudzanie za pomocą urządzeń w 2023 r.

Cellulit to największy wróg współczesnej kobiety. To właśnie obietnica pozbycia się tego estetycznego problemu wabi klientów do salonów kosmetycznych jak motyle do ognia.
Ale czy niektóre technologie są rzeczywiście tak skuteczne, jak obiecują?
W Zemits wiemy, które techniki przynoszą efekty już po pierwszym zabiegu. Dziś dobraliśmy naprawdę topowe urządzenia, które mogą pomóc Twoim klientom odzyskać gładką i zdrową skórę.

Presoterapia: kompleksowe działanie

Każdy kosmetolog, który chce udoskonalić swoje umiejętności w zakresie modelowania sylwetki, zaczyna od tej techniki. Presoterapia stała się głównym wrogiem cellulitu, ponieważ działa nie tylko na powierzchnię skóry, ale także na układ limfatyczny całego organizmu.

Masaż za pomocą sprężonego powietrza aktywuje krążenie krwi i procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Wszystkie tkanki i narządy otrzymują dużą ilość tlenu i składników odżywczych. Nadmiar płynów i toksyn uwalnia się z organizmu. A to właśnie jest potrzebne w pozbywaniu się cellulitu.
Zresztą skuteczność to nie jedyna zaleta zabiegu. Nie ma też praktycznie żadnych przeciwwskazań. Nawet klienci z początkowym stadium żylaków wykonują serię zabiegów w celach profilaktycznych. Głównym i bardzo ważnym wyjątkiem jest onkologia.
Ponadto presoterapia doskonale sprawdza się w połączeniu z innymi zabiegami antycellulitowymi. Na przykład, jeśli kawitacja / kriolipoliza działa lokalnie, niszcząc komórki tłuszczowe, pozostałości po procesach metabolicznych muszą zostać usunięte z organizmu. Tu z pomocą przychodzi właśnie presoterapia.

Które urządzenia będą dla Ciebie przydatne? Ze względu na to, że presoterapia pozostaje tradycyjną metodą i nadaje się zarówno dla początkujących kosmetologów, jak i dla profesjonalistów w branży beauty, oto dwie opcje do wyboru: Zemits Sisley 2.0 i Demeter 2.0.

Zemits Sisley 2.0 to 24 komorowe urządzenie do drenażu limfatycznego. Zaletą tego urządzenia jest to, że można nie używać całego kombinezonu, ale tylko jego części, na przykład można wyłączyć masowanie ramion i pleców, a skorzystać się tylko z trybu na nogi. Dzięki temu można zróżnicować zakres usług i zaoferować klientom zarówno opcje budżetowe, jak i luksusowe zabiegi.

Model ten wyposażony jest również w wydajny system chłodzenia, który chroni przed przegrzaniem oraz daje możliwość regulacji stopnia ucisku od 1 do 4, co jest odpowiednie dla klientów o wrażliwej skórze.
Demeter 2.0 to walka z cellulitem na najwyższym poziomie , model jest wydajny i posiada 44 komorowy kombinezon. Jest to prawie dwa razy więcej niż standardowa funkcjonalność, kombinezon pokrywa całe ciało, dzięki czemu każda partia ciała odczuwa ucisk: mankiety na ręce posiadają 16 komor, na brzuch - 4 komory i na nogi - 24 komory. W ten sposób urządzenie dokładnie opracowuje wszystkie niezbędne partii ciała, zwłaszcza obszary zastoju limfy.

Urządzenie posiada 5 trybów pracy i 4 poziomy intensywności ciśnienia: 120 mmHg (niski), 160 mmHg (umiarkowany), 200 mmHg (wysoki), 240 mmHg (maksymalny).

Masaż rolkowo-próżniowy: nowy poziom zabiegów kompleksowych

Skuteczność tej technologii została już dawno udowodniona: próżnia chwyta fałd tkanki tłuszczowej, wywierając podciśnienie, podczas gdy rolka intensywnie ugniata skórę, pozbywając się zastojów.

Zemits Bionexis Pro to bardziej zaawansowana wersja, zawierająca m.in. działanie próżni, mechaniczne działanie rolkami, podgrzewanie RF, światło LED oraz kawitację ultradźwiękową. Jakie są jego zalety:

  • Konfiguracja parametrów nie tylko za pomocą ekranu dotykowego, ale również za pomocą głowic.
  • Tworzenie protokołów zgodnie z potrzebami klienta.
  • Ustawienie parametrów jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki Zemits Bionexis Pro.
  • Stwórz atrakcyjny cennik zarówno dla zabiegów na twarz, jak i na ciało.
  • Poszerz swoją grupę docelową i zwiększ liczbę klientów. Więcej klientów = większe zyski.

Lifting RF + kawitacja: podwójne uderzenie w cellulit

Połączenie, które z pewnością pokochają Twoi klienci. To połączenie liftingu RF i kawitacji. Zemits Abigon Pro to urządzenie kosmetyczne, które posiada w jednym korpusie najskuteczniejsze metody walki z cellulitem: kawitację, masaż próżniowy oraz ogrzewanie RF. Taki złożony zabieg pokazuje najlepsze efekty:

  • Kawitacja, poprzez tworzenie pęcherzyków powietrza w tkance tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych, niszczy błony komórek tłuszczowych.
  • Masaż próżniowy ma działanie drenażu limfatycznego i niszczy zastoje limfy, redukując cellulit.
  • Lifting RF aktywnie rozgrzewa głębokie warstwy skóry, napinając tkanki i stymulując aktywne procesy syntezy kolagenu i elastyny. W ten sposób technologia ta przywraca napięcie tkanek i przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe.
Zestaw zawiera 5 głowic, w tym głowicę do masażu próżniowego z liftingiem RF. Innowacyjny pomysł połączenia liftingu RF i próżni daje możliwość jak najgłębszego opracowania wybranych obszarów i uzyskania jeszcze bardziej widocznych efektów. Zemits Abigon Pro zapewnia w pełni autonomiczne protokoły odchudzania, ponieważ technika drenażu limfatycznego jest już wbudowana w urządzeniu.

Zapraszamy na pokaz

Od dawna marzysz o zabiegach antycellulitowych w swoim cenniku, ale nie możesz się zdecydować? Zapraszamy na darmowy pokaz, tylko w ten sposób jednoznacznie przekonasz się o jakości i skuteczności sprzętu.

Jest to okazja, aby na własne oczy przekonać się o wszystkich zaletach urządzeń, uzyskać konsultację od kosmetologa oraz odpowiedź na każde pytanie dotyczące wprowadzenia nowych zabiegów do swojego salonu lub gabinetu kosmetycznego.

⭐️ Czekamy na Waszą wizytę ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości