"Jak Barbie" z Zemits - łatwo!

Wizerunek Barbie kojarzy się z pięknem, dbałością o siebie i urokiem. Śmiało możemy powiedzieć, że premiera filmu Barbie spowodowała ponowne zainteresowanie światem bajkowych lalek, co miało wpływ również na sferę modową oraz beauty.
Choć wizerunek tej lalki jest dość kontrowersyjny, musimy przyznać, że marzenie "być jak Barbie" pojawia się często u klientów branży kosmetologicznej.
Z tego względu, dziś proponujemy kompleksowe procedury i metody, które można zaproponować klientom - pod tym właśnie hasłem. Zaczynamy!

Krok 1: Zgrabna sylwetka

Barbie zawsze jest szczupła, ma długie nogi i wysportowaną figurę. Dlatego poniżej sporządziliśmy protokół zabiegowy, który pomoże osiągnąć nam ten efekt!

⭐️ Lipoliza kawitacyjna + masaż próżniowy z rolkami + RF-lifting + presoterapia ⭐️

Lipoliza kawitacyjna pozwoli zmniejszyć zbędne centymetry, niszcząc komórki tłuszczowe za pomocą ultradźwięków. To doskonała procedura do lokalnego działania na obszary problemowe, takie jak zewnętrzna strona ud i dolna część brzucha.

Masaż próżniowy z rolkami zapewni jakościowy limfodrenaż tkanek i zmniejszenie warstwy tłuszczowej. Usunie również pozostałości po procesach metabolicznych, które pozostaną po liposukcji kawitacyjnej. Intensywny masaż podnosi jędrność skóry, przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe i przepływ limfy.

RF-lifting również działa na odświeżenie i napięcie skóry, ponieważ intensywne nagrzewanie stymuluje syntezę kolagenu i elastyny oraz skraca rozciągnięte włókna kolagenowe. Dlatego efekty można zobaczyć już po pierwszej procedurze.
Wszystkie te metody zostały połączone w jednym urządzeniu do wyszczuplania - Zemits Bionexis Pro. Kolejną zaletą tego modelu jest fakt, że kawitacja i masaż próżniowy są połączone w jednej głowicy. To podwójne działanie dla jeszcze lepszych rezultatów! Dodatkowo w głowicy wbudowana jest funkcja promieniowania podczerwonego, która pobudza wzrost poziomu tlenu w organizmie, poprzez poprawienia krążenia krwi.

Na zakończenie protokołu zalecamy dodatkowo limfodrenaż - presoterapię. Im więcej komór w urządzeniu, tym bardziej efektywne działanie. Dlatego nasz wybór - Zemits Demeter 2.0, urządzenie z 44 komorami, ma 5 trybów pracy, które pozwalają dobrać indywidualny program zabiegowy dla klienta.

Metodyka 44-komorowego działania pozwala bardziej szczegółowo i skuteczniej działać na każdy obszar zabiegowy, co stanie się Twoją przewagą wśród konkurentów, którzy używają urządzeń z 16 i 18-komorami.

Krok 2: Blask skóry

Teraz przechodzimy do twarzy, tutaj również stawiamy na kompleksowe protokoły i udane efekty zabiegowe. Oto kilka opcji z kosmetologicznego kombajnu 6 w 1 Zemits Eau Sante.

Hydropeeling - procedura 3 w 1, która świetnie się łączy w kompleksowych protokołach pielęgnacyjnych. Mamy tutaj nawilżanie, oczyszczanie i złuszczanie. Oto przykład podstawowego połączenia dla rewelacyjnego nawilżenia na bazie naszego Zemits Eau Sante:
⭐️ hydropeeling + infuzja tlenowa + maska nawilżająca + krioterapia ⭐️

W tych protokołach duży nacisk kładzie się na nawilżenie i nasycenie skóry cennymi składnikami, ponieważ właśnie nawilżona i napełniona skóra promieniuje zdrowym, naturalnym blaskiem.

Z tym urządzeniem możesz również przeprowadzić procedurę peelingu wodorowego H2O2. Jony wodoru niszczą wolne rodniki w skórze, co sprzyja odmłodzeniu skóry i zwiększa skuteczność wszelkich procedur i zabiegów kosmetologicznych.

Gotowe! Mam nadzieję, że powyższy artykuł był dla Ciebie pomocny!

⭐️

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dalszej pomocy, jestem do Twojej dyspozycji.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości