• /
 • /

Schudnąć w 2 tygodnie: urządzenia które w tym pomogą?

Jaka dziedzina kosmetologii zdobywa latem największą popularność? Oczywiście jest to rzeźbienie, modelowanie i odchudzanie sylwetki. Przecież wszystkie dodatkowe centymetry, które pojawiły się w sezonie jesienno-zimowym, latem są bardziej zauważalne niż kiedykolwiek. A przypomnijmy sobie typową sytuację, gdy klient potrzebuje pilnie schudnąć w przeciągu 2 tygodni. Co możemy zaproponować, aby spełnić taką prośbę? Jakie technologie przyniosą efekty już po pierwszym zabiegu?

Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziesz również na darmowym pokazie od firmy Zemits. Jest to okazja do przetestowania wszystkich funkcji urządzeń, zobaczenia realnych efektów pozabiegowych oraz uzyskania fachowego doradztwa od certyfikowanych kosmetologów firmy Zemits.
Dziś przyjrzymy się urządzeniom, które pomogą skutecznie wymodelować sylwetkę. Zacznijmy!

Demeter 2.0: presoterapia na najwyższym poziomie

Wielu z Was zapewne pomyślała o presoterapii, bo nic nie jest tak skuteczniejsze w usuwaniu nadmiaru płynów i toksyn z organizmu jak to urządzenie. Zemits Demeter 2.0 jest przykładem tego, jak można ulepszyć już tak skuteczną technologię jaką jest presoterapia.

Główną zaletą tego modelu jest 44-komorowy kombinezon. W przeciwieństwie do standardowych urządzeń, które mają od 16 do 30 komór, ten model oddziałuje na całe ciało na nowym poziomie, szczególnie na nogi, które potrzebują maksymalnego drenażu limfatycznego. Urządzenie Demeter 2.0 posiada pięć wbudowanych trybów pracy:
 • Pierwszy z nich - jest to tryb relaksujący i drenażujący, który łagodzi uczucie zmęczenia i przyspiesza pracę układu limfatycznego.
 • Dwa tryby antycellulitowe, które wygładzają strukturę skóry i redukują cellulit.
 • Tryb modelujący, który usuwa zbędne centymetry, przyspiesza krążenie krwi i usuwa nadmiar płynów z organizmu
 • I ostatni tryb - jest to tryb drenażujący, który zmniejsza obrzęki, tonizuje i aktywnie masuje sylwetkę. Tryb ten jest najczęściej stosowany w kompleksowych protokołach odchudzających po kawitacji lub kriolipolizie.
Urządzenie posiada 4 poziomy intensywności ciśnienia w zakresie od 120 do 240 mmHg, co pozwala na dostosowanie indywidualnych ustawień dla każdego klienta. Zaletą tego urządzenia jest to, że możemy też działać selektywnie na wybrane części ciała. Na przykład można wyłączyć masaż ramion i brzucha opracowując tylko nogi.

Zemits Bionexis Lite: protokół odchudzający 5 w 1

Zemits Bionexis Lite to uniwersalne urządzenie do walki z niedoskonałościami ciała i cellulitem. Urządzenie łączy w sobie aż 5 technologii:
 • Masaż próżniowy. Podciśnienie tworzy na skórze spadek ciśnienia, co powoduje aktywny przepływ krwi do obszaru zabiegowego.
 • Mechaniczny masaż rolkowy. Podwójne rolki manewrujące zapewniają głęboki masaż, rozbijając komórki tłuszczowe.
 • Lifting RF. Jest to technologia prądu elektrycznego o wysokiej częstotliwości, która dostarcza energię cieplną do głębszych warstw skóry. Ciepło stymuluje skurcz tkanek i syntezę kolagenu.
 • Promieniowanie podczerwone. Jest to promieniowanie cieplne, które wnika głęboko w tkanki, rozgrzewając je.
 • Kawitacja. Jest to zabieg polegający na zniszczeniu tkanki tłuszczowej za pomocą ultradźwięków.
Urządzenie Zemits Bionexis Lite to ulubieniec profesjonalistów na całym świecie! Jakie są zalety tego modelu?

❤️ Wysoka wydajność. Kompleksowy protokół tego urządzenia daje, fenomenalne efekty modelowania sylwetki. Połączenie kawitacji i masażem rolkowo-próżniowym jest uważane za skuteczną metodę odchudzania, ponieważ jednocześnie działa na problem zarówno od wewnątrz, jak i od zewnątrz.

❤️ Popularność technologii. Ze względu na swoją skuteczność, technologie te cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Kupując Zemits Bionexis Lite do swojego salonu, poszerzysz swoją grupę docelową i zwiększysz przepływ klientów.

❤️ Działanie kompleksowe. Łącząc zabiegi, uzyskuje się najskuteczniejsze działanie na złogi tłuszczowe, przepływ limfy oraz ujędrnienie skóry.

❤️ Funkcjonalność. 3 rozmiary głowic do konkretnych obszarów pozwalają precyzyjnie opracować obszary zabiegowe oraz rozszerzyć zakres świadczonych usług.

❤️ Nieinwazyjność i komfort. Jest to rozwiązanie problemów estetycznych bez użycia skalpela. Komfortowe zabiegi nie mają okresu rekonwalescencji, co jest bardzo ważne dla współczesnych klientów.

❤️ Łatwa obsługa urządzenia. Z łatwością opanujesz wszystkie funkcje dzięki prostemu, inteligentnemu systemowi sterowania.

❤️ Niski koszt materiałów eksploatacyjnych. Do zabiegu potrzebny jest jedynie żel przewodzący olejek. Żadnych dodatkowych kosmetyków!

Abigon Pro: urządzenie do modelowania sylwetki

Zemits Abigon Pro to jeden z najlepiej sprzedających się i najchętniej wybieranych modeli przez profesjonalistów w Europie i Stanach Zjednoczonych.

Potrójne działanie: kawitacja, lifting RF oraz masaż próżniowy to technologie, które tworzą niezwykle silny protokół modelujący sylwetkę. Kawitacja niszczy komórki tłuszczowe, lifting RF głęboko rozgrzewa tkanki, przyspieszając syntezę kolagenu i elastyny, czego efektem jest jędrniejsza i bardziej napięta skóra. A stymulacja próżniowa zapewnia drenaż limfatyczny i usuwa pozostałości po rozpadzie komórek tłuszczowych.
Model wyposażony jest w pięć funkcjonalnych głowic do zabiegów na twarz i ciało:
 • Głowica do kawitacji ultradźwiękowej do usuwania zbędnej tkanki tłuszczowej t.
 • Głowica do masażu próżniowego z liftingiem RF
 • Multipolarna głowica RF do liftingu ciała
 • Tripolarna głowica RF do liftingu dolnej części twarzy.
 • Bipolarna głowica RF do twarzy.
Mając tak potężny asortyment urządzeń w swoim salonie, nie tylko znacznie poszerzysz grupę docelową, ale także wzbogacisz swój cennik o zabiegi zarówno na ciało, jak i na twarz.

Promocja trwa do 25 lutego, możesz otrzymać specjalny cennik z jeszcze większym rabatem niż na naszej stronie! Nie przegap swojej szansy na zakup nowego urządzenia w atrakcyjnej cenie!


⭐️ Wypełnij formularz, aby otrzymać cennik specjalny ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości