• /
  • /

Maj miesiąc depilacji laserowej: które urządzenia ulepszą Twoją firmę?

Nasza promocja majowa poświęcona jest laserom. To właśnie ten sprzęt może przenieść Twoją firmę na wyższy poziom i zapoczątkować nowy kierunek rozwoju Twojej działalności.
Poza tym, zbliża się nowy sezon, a Ty musisz przyciągnąć nowych klientów!
Dlatego dziś wybraliśmy urządzenia laserowe, które są podwójnie korzystne: nie tylko atrakcyjne cenowo, ale także otwierają nową perspektywę dla Twojego biznesu kosmetologicznego. Zaczynajmy!

Topowe modele laserów do depilacji laserowej

Nie bez powodu sprzęt do wykonywania tej usługi kosmetycznej znajduje się na pierwszym miejscu.W końcu depilacja laserowa jest jednym z pięciu najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na świecie i zdecydowanie przynosi wysokie zyski.

Zacznijmy od modeli pełnowymiarowych, naszą gwiazdą jest Zemits Quidion. Jest to laser diodowy najnowszej generacji. Jest on nie tylko wydajny, ale i innowacyjny - nowoczesne rozwiązania z klasyką. Urządzenie emituje wiązkę światła o długości fali 808nm, która została uznana za międzynarodowy standard skuteczności i jednocześnie bezpieczeństwa.

⭐️ Pierwszą rzeczą, o której warto wspomnieć, jest potężny system operacyjny. Teraz wszystkie informacje o każdym kliencie są przechowywane wewnątrz lasera.Oprogramowanie nie tylko samo się aktualizuje, ale także zapisuje wszystkie parametry, z którymi kosmetolog pracował indywidualnie z klientem. Procedura konfiguracji trwa zaledwie kilka sekund, co jest bardzo wygodne.
⭐️ Quick Dynamic Control™ (QDC) to opatentowana technologia mająca na celu poprawę wydajności lasera diodowego, aby zmaksymalizować dystrybucję energii. Dzięki temu laser pracuje jeszcze skuteczniej i zmniejsza liczbę zabiegów w serii zabiegowej.

⭐️ Należy również zwrócić uwagę na głowicę urządzenia. Jest ona wyposażona w ekran dotykowy, na którym wyświetlane są parametry zabiegu oraz w przełącznik startowy, który uruchamia i zatrzymuje zabieg. Jest to moduł służący do szybkiego sterowania i zmiany ustawień.

⭐️ Czy widziałeś/aś laser diodowy, który nie tylko usuwa zbędne owłosienie, ale także odmładza skórę? Jeśli nie, oto jest on - Zemits Quidion. Jest to niewątpliwa zaleta dla osób, które chcą rozszerzyć swój cennik w nie tylko o usuwanie zbędnego owłosienia.
Chcemy również przedstawić Wam inny pełnowymiarowy laser diodowy - Adonyss DioPulse. Jest to gwiazda naszej laserowej technologii.

⭐️ Żywotność emitera wynosi 30 milionów! To więcej niż jakiekolwiek inne konkurencyjne urządzenie dostępne na rynku. Przez 5 lat ten pomocnik będzie służył Twoim klientom. Ponadto w ciągu jednej sekundy urządzenie generuje 10 impulsów na sekundę.

⭐️ Uniwersalność. Laser ten może pracować z każdym rodzajem skóry.

⭐️ Przyjazny dla użytkownika interfejs. Możesz wybrać dowolną funkcję lub dostosować dowolne ustawienie, po prostu poruszając się po kolorowym ekranie dotykowym.

⭐️ Bezbolesny i komfortowy zabieg. Zaawansowany system chłodzenia szkiełkiem szafirowym nie tylko minimalizuje dyskomfort związany z zabiegiem, ale także zwiększa trwałość urządzenia.

⭐️ Ergonomia. Lekka głowica zapewnia maksymalną kontrolę i precyzję zabiegu.

Przenośne, ale wydajne

Adonyss DioLite. Jest to idealne rozwiązanie dla osób rozpoczynających swoją pracę w dziedzinie kosmetologii laserowej. Dlaczego właśnie ten laser?

1️⃣ Po pierwsze, pomimo niewielkich rozmiarów jest to wydajny i mocny laser. Urządzenie posiada żywotność emitera do 20 milionów impulsów, co wystarcza do kilkuletniego użytkowania.
2️⃣ Po drugie, jest w stanie pracować z każdym typem skóry według skali Fitzpatricka. Tak więc Twoją grupą docelową są wszyscy klienci.
3️⃣ Po trzecie, funkcjonalność. Kolorowy interfejs pozwala na dostosowanie parametrów zabiegu, nowoczesny system chłodzenia zapewnia komfort pracy, a ergonomiczna głowica pozwala maksymalnie opracować obszar zabiegowy.
4️⃣ Po czwarte - rozmiar. Wymiary tego lasera są na tyle małe, że nie trzeba dużo miejsca na jego instalację i można go także łatwo zabrać ze sobą w drogę.
Nie zapominajmy też, że do każdego z naszych urządzeń dołączamy materiały marketingowe, które pomogą szybko i co najważniejsze, jakościowo wprowadzić nowe zabiegi do Twojego cennika. Darmowe szkolenia, materiały wideo, zdjęcia i teksty do postów oraz plan przyciągania klientów.

⭐️ Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się o wszystkich aktualnych promocjach firmy Zemits i uzyskać fachowe doradztwo ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości