Kształtowania Ciała Zemits
Więcej ›
Click to order
Płatności i dostawy
Total: 
Formularz zamówienia
Typ rozliczenia
Sposób dostawy
Kraj
Ostateczny koszt dostawy, zapytaj u menedżera
Payment method
22 602 2560

Oddzwonienie
Zemits Blog
O Hydroluxx Facial słów kilka ― zalety i wady metody
Dzisiejszy wpis będzie pożyteczny zarówno dla wielbicieli zabiegów kosmetycznych szukających nowych aktualnych metod do wypróbowania, jak i profesjonalistów ― kosmetologów i właścicieli salonów kosmetycznych. Bo pójdzie o hit branży kosmetycznej, które w ciągu ostatnich lat stał się prawdziwym liderem w USA ― zabieg Hydroluxx Facial.

Zastosujemy złotą zasadę porównania ― przecież jak inaczej się dowiedzieć, czy nowostki naprawdę są tak skuteczne, jak zapowiadają producenci sprzętu kosmetycznego, czy nowa metoda nie zyska większej popularności, bo nie spełnia oczekiwań klientów i specjalistów?

Zadaniem kosmetologa jest osiągnięcie maksymalnej skuteczności i minimalnego ryzyka w każdym osobnym przypadku ― każdy przeprowadzany zabieg wymaga spersonalizowanej analizy potrzeb klienta, w trakcie której kosmetolog ma dokonać wyboru: która z dostępnych metod będzie w danym przypadku najbardziej odpowiednia i bezpieczna? W tym celu trzeba się orientować w temacie ― wiedzieć, co się dzieje na rynku kosmetologicznym, jakie nowe metody się pojawiły i w czym się różnią od tradycyjnych.

Na obszarze europejskim metod HydroLuxx Facial dopiero wchodzi w grę, więc postanowiliśmy rzetelnie ją przeanalizować i porównać z istniejącymi technologiami o podobnym charakterze.
Na czym polega technologia HydroLuxx Facial?
HydroLuxx Facial oparty o metodę hydrabrazji składa się z kilku etapów:

  • oczyszczenie skóry
  • złuszczanie obumarłych komórek naskórka
  • nawilżenie
Do zabiegu można stosować środki kosmetyczne, w szczególności serum, i w taki sposób personalizować zabieg, ponieważ dzięki serum można osiągnąć najróżniejsze efekty. Może to być serum do przetłuszczającej się skóry i normalizacji produkcji sebum, skóra wiotka i ziemista będzie wdzięczna za serum witaminowe, złuszczająca się, sucha skóra potrzebuje serum intensywnie nawilżających. Te ostatnie są najbardziej uniwersalne, gdyż każdy typ skóry, w tym cera tłusta i problematyczna, jest narażony na odwodnienie.

Urządzenie do przeprowadzania zabiegu HydroLuxx Facial posiada różnorodne głowice ― spiralowe są stosowane na pierwszym etapie, czyli do oczyszczania skóry, prążkowane służą do złuszczania zrogowaciałej warstwy naskórka, końcówki ścierne z kryształkami diamentowymi ― do peelingu w różnych partiach skóry.

W trakcie zabiegu stosuje się płyny ― może to być woda lub roztwór wodny z dodaniem serum leczniczych. Są dostarczane do głowicy i równomiernie rozpylane na skórę. Płyn zmywa zanieczyszczenia i obumarłe komórki skóry, po czym trafia do osobnego pojemnika na odpady ― dzieje się to dzięki dodaniu funkcji próżniowego zasysania przewidzianej przez producenta. To też zapobiega skapywaniu i rozchlapywaniu się płynu.
Jakie problemy kosmetyczne rozwiązuje hydrabrazja?
1
Oczyszczanie skóry ― delikatnie i jakościowo.
W odróżnieniu od innych metod peelingu, hydrabrazja nie ma zastrzeżeń co do sezonu, można ją przeprowadzać w każdej porze roku. Ponadto pasuje do każdego typu skóry, nawet do najbardziej wrażliwej i suchej, gdy każdy inny rodzaj peelingu nie jest zalecany.
2
Poprawa kondycji skóry ― usuwanie zaskórników i nadmiaru sebum, zwężenie rozszerzonych porów
Hydrabrazja pomaga w wygładzaniu drobnych zmarszczek mimicznych i poprawia kondycję głębszych zmarszczek wiekowych. Jak to działa? Po usunięciu zrogowaciałej warstwy naskórka uwalnia się warstwa młodej, promiennej skóry, uruchamiają się procesy regeneracji, dzięki czemu dochodzi do efektu odmładzającego, poprawy kolorytu skóry, rozjaśnienia, nawilżenia. Skóra wygląda młodo i świeżo.
3
Efekt mikromasażu próżniowego ― poprawa krążenia krwi i limfy w tkankach.
Serum kosmetyczne mogą nasilić i rozszerzyć efekty po zabiegu ― tu należy się kierować potrzebami skóry. W przypadku skóry zwiotczałej ― serum z witaminami, do skóry suchej ― nawilżające, do tłustej ― serum do normalizacji produkcji sebum. Wybór jest ogromny. Skuteczność serum kosmetycznych po peelingu jest szczególnie wysoka ― skóra jest gotowa do wchłaniania substancji aktywnych.

Zabieg HydroLuxx Facial można uzupełniać nie tylko w serum ― świetną metodą uzupełniającą będzie elektroporacja, mezoterapia tlenowa, lifting RF albo maseczki odpowiednie do typu cery.
4
Brak okresu regeneracji po zabiegu.
Nieinwazyjność zabiegu sprawia, że na skórze nie pozostaje żadnych śladów ― delikatne zaczerwienienie, które może wystąpić na nadwrażliwej skórze, mija już po kilku godzinach.
HydroLuxx Facial vs peelingi chemiczne
Podstawą peelingów chemicznych są kwasy o różnym stężeniu i czasie ekspozycji. Dzielimy je na:

  • peelingi powierzchowne
  • peelingi średnie
  • peelingi głębokie
Należy jednak nie uważać, bo pasują nie dla każdego klienta ― wśród przeciwwskazań do peelingów chemicznych są ciąża i laktacja, skłonność do zapaleń skóry i alergii, trądzik różowaty i łuszczyca. Ogólnie, ta metoda złuszczająca pasuje do skóry zdrowej mającej mankamenty estetyczne ― przebarwienia, piegi, zmarszczki, blizny. Peelingi chemiczne są też stosowane do odmładzania skóry.

Zabieg Hydroluxx nie ma tylu przeciwwskazań ― pasuje między innymi do skóry suchej, złuszczającej się i nadwrażliwej. Po kursie zabiegowym następuje wygładzenie zmarszczek, ujędrnienie skóry i poprawa jej kolorytu.

HydroLuxx Facial vs peelingi chemiczne
Mikrodermabrazja jest dość popularną metodą przewidującą stosowanie końcówek ściernych zawierających kryształki diamentowe.

Zasady działania hydrabrazji i mikrodermabrazji diamentowej są bardzo podobne ― tyle, że podczas peelingu wodnego, w którym stosuje się strumienie płynu z ewentualnym dodaniem serum kosmetycznych, nie dochodzi do mechanicznego uszkadzania powierzchni skóry, jak to się dzieje w przypadku mikrodermabrazji. Czyli hydrabrazja ma dużo delikatniejsze działanie. Mikrodermabrazja z kolei nadaje się do usuwania większych mankamentów estetycznych, jak to blizn, rozstępów czy oznak starzenia się skóry, ponieważ usuwa całą górną warstwę naskórka.

Po mikrodermabrazji jednak mogą wystąpić przebarwienia i zaczerwienienia ― należy to uwzględniać przy wyborze rodzaju peelingu. Wszystko zależy od cech skóry klienta i problemu, który zamierzamy rozwiązać. Gdy zaś klient ma jakiekolwiek przeciwwskazania do zabiegu mikrodermabrazji ― brodawczaki, łuszczycę, nadwrażliwość i inne ― hydrabrazja może ją całkiem zastąpić.

Zabieg HydroLuxx Facial będzie dobrą opcją do rozszerzenia zakresu usług ― wystarczy powiadomić klientów o jego bezpieczności, nieinwazyjności i skuteczności. Udanym zakupem do nowo otwartego salonu kosmetycznego będzie ZEMITS HYDROLUXX, aparat do mezoterapii tlenowej i hydrabrazji. Zawiera funkcje hydrabrazji i mezoterapii bezigłowej ― zapotrzebowane przez cały cok, popularne i tworzące świetne połączenie.

Podwójny zabieg ― hydrabrazja + mezoterapia bezigłowa ― przeprowadzony dla czterech klientów dziennie pozwoli na odzyskanie kosztu urządzenia już po dwóch tygodniach. Wydaje się, że to niezwykle mądra inwestycja ― krótki okres odzyskania kosztu aparatu, dwie metody kosmetyczne, uniwersalność zabiegów, brak ograniczeń co do sezonu. Ponadto, biorąc pod uwagę szaloną popularność metody HydroLuxx na całym świecie, to urządzenie potrafi podnieść rangę Twojego salonu, co też zaowocuje sukcesem finansowym.