• /
  • /

Rzeźbienie z Zemits: rozmowa z naszym kosmetologiem

Witam wszystkich! Dzisiaj porozmawiamy o urządzeniach do rzeźbienia i ich głównych zaletach. Pomocą w zrozumieniu tego tematu będzie Sura Alzubaidi, certyfikowany trener marek Zemits w Polsce.
Cześć, Sura! Tym razem wybraliśmy kilka modeli z naszej linii modelujących urządzeń: Bionexis Pro, Leger 2.0, Demeter 2.0, Abigon Pro. Chcielibyśmy, żebyś opowiedziała nam o ich głównych zaletach z profesjonalnego punktu widzenia jako doświadczona estetystka.

— Cześć! Zacznijmy od Zemits Bionexis Pro. Jest to najbardziej zaawansowane urządzenie do kształtowania sylwetki, ponieważ łączy w sobie najbardziej skuteczne metody. To skoncentrowana kawitacja, która jest maksymalnie łatwa i bezpieczna w użytkowaniu zarówno dla kosmetologa, jak i dla klienta. To także masaż próżniowo-rolkowy, radiofrekwencja (RF) i terapia LED - kompleksowe, inteligentne oddziaływanie na obszary problemowe.

Urządzenie jednocześnie działa na miejscowe nagromadzenia tkanki tłuszczowej, rzecz jasna wykonuje intensywny drenaż limfatyczny (konieczny po kawitacji), napina skórę, zwalcza cellulit i posiada oddzielną manetkę do odmładzania twarzy. Jego największą zaletą jest kompleksowość. Właściwie jeden aparat może stać się podstawą przyszłego salonu urody.
— Jeśli chodzi o Zemits Demeter 2.0, główną zaletą są tak zwane "wolne ręce" kosmetologa - równocześnie można obsługiwać innego klienta lub przeprowadzać procedury dla twarzy równocześnie z presoterapią. Dodatkowo, nie można zapomnieć o 44 kanałach obsługi - to rzeczywiście zaleta w porównaniu do innych modeli, które mają średnio od 16 do 24 kanałów. Do tego urządzenia dołącza się nawet specjalny strój, który zapewnia wysokiej jakości drenaż limfatyczny dla całego ciała.
Dodatkowo, sama procedura jest praktycznie uniwersalna i prawie nie ma przeciwwskazań. Oznacza to, że grupa docelowa klientów tej procedury jest bardzo szeroka.
Zemits Abigon Pro to podstawowe urządzenie, które zawiera kawitację i RF. Jest świetne dla masażystów, którzy pracują głównie nad modelowaniem sylwetki. Dzięki manualnemu drenażowi limfatycznemu mogą pracować nad miejscowymi nagromadzeniami tkanki tłuszczowej i napinaniem skóry za pomocą wpływu RF.

Dodatkowo, posiada również manetkę RF specjalnie do twarzy, dzięki czemu to urządzenie rozszerza zakres dostępnych procedur nie tylko dla ciała, ale także dla twarzy.
— Przejdźmy teraz do Zemits Leger 2.0. Jego główną zaletą jest szerokie wyposażenie. Urządzenie może pracować zarówno w trybie impulsowym, jak i ciągłym podciśnienia. Może działać w trybach dynamicznym i statycznym. Można pracować z metalowymi nakładkami z rolkami, można używać słoików, a także umieszczać słoiki do konturowania - dzięki takiemu wyposażeniu specjalista jest w stanie indywidualnie dobierać protokoły dla każdego klienta.
To są moim zdaniem główne zalety tych modeli. Oczywiście warto przetestować i dobrać sprzęt do swojego biznesu i potrzeb.

— Dziękujemy ci, Sura, za tak cenne porady!

A przypominamy, że na wszystkie wspomniane modele obowiązują zniżki specjalne w ramach majowej Specjalnej Oferty Cenowej. Można je również przetestować podczas seansu próbnego, dlatego serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas ❤️

⭐️ Czekamy na Waszą wizytę ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości