• /
 • /

Wiosenne TOP urządzenia według Zemits: jakie zabiegi będą w tym roku najbardziej popularne

Wiosna to czas, kiedy do salonu kosmetycznego ustawia się szczególnie duża liczba klientów. Dlaczego?
Faktem jest, że po mroźnych zimowych miesiącach skóra traci swój promienny wygląd, staje się odwodniona i przesuszona. To znaczy, że potrzebuje maksymalnej pielęgnacji.
Dlatego, aby godnie sprostać oczekiwaniom klientów, oferujemy Wam szereg zabiegów, które z pewnością przydadzą się Wam tej wiosny. A więc wiosenne TOP urządzenia według Zemits, jedziemy!

Hydrabrazja: maksymalne nawilżenie i delikatne oczyszczenie

Hydrabrazja to idealny zabieg nie tylko na okres wiosenny, ale przez cały rok. Jego potrójne działanie sprawiło, że stał się hitem w kosmetologii. Obejmuje on delikatne oczyszczanie porów za pomocą podciśnienia, złuszczanie warstwy rogowej naskórka oraz odżywianie - ponieważ aktywne serum działa na poziomie komórkowym, wprowadzając substancje aktywne w głąb skóry.

Dzięki temu zabiegowi Wasze klientki zwiększą poziom nawilżenia skóry i zapomną o zanieczyszczeniach i zaskórnikach.

W ofercie urządzeń Zemits przedstawiono wielofunkcyjne kombajny, które łączą w sobie nie tylko hydrabrazję, ale także inne niezbędne funkcje, takie jak mezoterapia tlenowa, krioterapia, oczyszczanie wodorowe oraz peeling kawitacyjny.
Zemits HydroLuxx — to urządzenie najnowszej generacji do hydrabrazji i mezoterapii tlenowej. Jest to połączenie dwóch technik do pielęgnacji i oczyszczania skóry. Stylowe i funkcjonalne urządzenie, które jest wyposażone w osiem końcówek zwiększających efekty zabiegów:
 • Ruffle Peel: dwie końcówki o różnych średnicach do peelingu.
 • Spiral Deep: dwie końcówki o różnych średnicach do oczyszczania skóry.
 • Dual Forte: dwie duże końcówki diamentowe.
 • Dual Sense: dwie małe końcówki diamentowe.
Końcówki te zapewniają różną głębokość oczyszczania skóry. Idealne do rozszerzenia zakresu usług i przyciągnięcia nowych klientów.
Zemits Eau Sante — to urządzenie do hydrabrazji i oczyszczania wodorowego H2O2. Całkowicie spełnia wszystkie oczekiwania kosmetologa w zakresie oczyszczania i pielęgnacji skóry. Kombajn kosmetyczny, który posiada 6 funkcji w jednym urządzeniu to pomocnik dla współczesnego specjalisty, który nadąża za trendami:
 • Hydrabrazja.
 • Peeling kawitacyjny.
 • Lifting RF
 • Mezoterapia tlenowa.
 • Terapia ultradźwiękowa.
 • Krioterapia.
Wraz z tym urządzeniem kosmetolog może zapewnić kompleksowe protokoły, co podniesie nie tylko ogólny pozytywny efekt zabiegów, ale także jakość usług salonu.

Terapia mikroprądami: maksymalna odbudowa skóry

Terapia mikroprądami wspomaga proces regeneracji skóry. Najprościej mówiąc, jest to stymulacja skóry za pomocą impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości. Naśladują one biologiczne prądy organizmu, wnikając głęboko w skórę aż do mięśni.

Technika ta wspomaga procesy regeneracyjne, które poprawiają owal twarzy, odświeżają i odmładzają skórę, a także wygładzają zmarszczki i strukturę skóry.
Jeśli chcecie, aby Wasze klientki błyszczały tej wiosny, pomoże Wam w tym Zemits Adrinox 2.0! Jakie korzyści daje Wam zakup tego urządzenia?

 • Innowacyjna technologia, która jest odpowiednia dla każdego rodzaju cery i ma pozytywny wpływ na szeroki zakres problemów estetycznych. Technika mikroprądów jest na czele listy zabiegów anti-age.
 • Nowe zabiegi, które poszerzą zakres usług dzięki urządzeniu, które będzie dodatkiem dla Twojej firmy. Adrinox 2.0 zwraca się w 3-6 tygodni, biorąc pod uwagę jego popularność i skuteczność, a także niskie koszty materiałów eksploatacyjnych do zabiegu.
 • Rozszerzone wyposażenie. Dwie pary końcówek do twarzy, jedna para końcówek do twarzy i ciała + rękawice przewodzące prąd. Zestaw ten pozwala na wykonywanie szerokiej gamy zabiegów, umożliwiając skuteczne leczenie obszarów problematycznych.

Kombajn kosmetyczny: Verstand Pro 6w1

Jeśli jednak chcecie kupić urządzenie, które połączy wszystkie funkcje, spełni Wasze potrzeby pielęgnacyjne i znacznie poszerzy cennik, to najlepszym wyborem będzie właśnie kombajn kosmetyczny.

Naszym bestsellerem jest Zemits Verstand PRO. Urządzenie zapewnia użytkownikowi kompleksowe zabiegi pielęgnacyjne, które nie tylko poprawią ogólny pozytywny efekt zabiegów, ale także jakość usług salonu. Jakie zabiegi zapewnia Verstand PRO?

⭐️ Kompleks Anti-Age. Potężne technologie odmładzające, takie jak terapia mikroprądami i lifting RF przywracają napięcie i piękno skóry oraz wygładzają zmarszczki.

⭐️ Zabiegi na skórę problematyczną. Zwężenie porów, zmniejszenie stanu zapalnego, normalizacja produkcji sebum.

⭐️ Zabiegi na przebarwienia. Usuwanie plam starczych, piegów i innych negatywnych skutków promieniowania ultrafioletowego.

⭐️ Zabiegi na skórę suchą, odwodnioną. Intensywne nasycenie komórek substancjami aktywnymi i maksymalne nawilżenie.

Jest to model 6 w 1, który przyda się zarówno początkującemu specjaliście, jak i profesjonaliście w branży kosmetycznej.

Modelowanie sylwetki na wysokim poziomie: przygotowywanie się do lata

Utrata wagi na wiosnę jest ważna dla wielu klientów, bo przed nami gorący sezon letni, do którego wszyscy zaczynają się przygotowywać z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Dlatego w marcu czas pomyśleć o tym, jak skutecznie rozszerzyć zakres swoich usług:

Może to być Zemits Bionexis Lite, urządzenie, które łączy w sobie 5 innowacyjnych technologii zapewniających wysokiej jakości modelowanie i lifting.

 • Działanie próżniowe i mechaniczne. Dwie głowice o różnych rozmiarach, które pozwalają skutecznie pracować na różnych obszarach problemowych, zasysając i masując fałd skórno-tłuszczowy.
 • Lifting RF i promieniowanie podczerwone. Poprawiają wewnątrzkomórkową dyfuzję tlenu i przepuszczalność komórek.
 • Kawitacja ultradźwiękowa. Ultradźwięki niszczą błony komórek tłuszczowych, tworząc pęcherzyki próżniowe w tkanсe tłuszczowej.

Razem z nim otrzymasz stałe zapisy na zabiegi:

✅ Potrójny wpływ technologii czyni cuda z dodatkowymi kilogramami.

✅ Urządzenie pokazuje efekty już po pierwszych zabiegach. Działa również na miejscowe nagromadzenia tłuszczu za pomocą liposukcji ultradźwiękowej — kawitacji.

✅ Jest ono uniwersalne. Kompleks można wykonywać w każdym wieku, jeżeli po konsultacji z lekarzem nie ma żadnych przeciwwskazań.

✅ W przeciwieństwie do metod chirurgicznych Zemits Bionexis Lite jest bezbolesny i nieinwazyjny.
A jeśli chcecie rozwinąć swój biznes za pomocą zabiegu kriolipolizy polecamy urządzenie Adonyss Lp-Cool. Oprócz niezaprzeczalnej skuteczności w opracowywaniu problemów estetycznych, posiada następujące zalety:

 • Cztery głowice o różnych średnicach do opracowania całego ciała. Mogą one również pracować jednocześnie.
 • Działanie ukierunkowane. Urządzenie działa tylko na komórki tłuszczowe, kosmetolog dostosowuje parametry do konkretnego problemu.
 • Dwa tryby oddziaływania próżni: tryb stały i pulsacyjny.
 • Odchudzanie bez uszkodzeń skóry i bólu. Zabieg jest całkowicie komfortowy dla klientów.
 • Połączenie z innymi metodami odchudzania. Kriolipoliza może być wykonywana w połączeniu z innymi technikami modelowania sylwetki, takimi jak presoterapia, masaż rolkowo-próżniowy itp.
 • Brak okresu rekonwalescencji , ponieważ urządzenie nie uszkadza tkanek i działa nieinwazyjnie.

Przypominamy, że mamy dla Was cennik promocyjny, dzięki któremu możecie kupić urządzenia z gorącymi rabatami



⭐️ Wypełnij formularz, aby dowiedzieć się o wszystkich promocjach Zemits

i uzyskać fachowe doradztwo ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości