• /
  • /

Trio tej wiosny: lasery diodowe, które pomogą wzmocnić Twój biznes

Wiosna to idealny okres na depilację laserową. Według statystyk właśnie w tym okresie klienci rozpoczynają serię zabiegów, w tych miesiącach słońce nie jest tak gorące. W końcu głównym przeciwwskazaniem do depilacji laserowej jest oddziaływanie aktywnego światła ultrafioletowego na obszary zabiegowe. Oznacza to, że opalanie się i przebywanie na otwartym słońcu jest zabronione.

Dlatego właśnie z początkiem wiosny rozpoczynają się aktywne zapisy na sesje depilacji laserowej, aby do lata mieć czas na wykonanie serii zabiegów.

Jeśli więc szukasz urządzenia, które przyciągnie nową grupę docelową i zachwyci sprawdzonych klientów – ten artykuł jest dla Ciebie. Dziś na oficjalnym blogu Zemits dokonamy przeglądu TOP modeli laserów diodowych.

Adonyss DioLite: przenośny, wydajny, niezawodny

Zacznijmy od przenośnego lasera – Adonyss DioLite. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli jesteś początkującym specjalistą i chcesz przetestować tę niszę. A więc jego zalety:
  • Po pierwsze, pomimo niewielkich rozmiarów, jest to dość potężny laser produktywny. Żywotność jego emitera wynosi do 20 milionów impulsów, co wystarczy do wysokiej jakości testów niszowych.
  • Po drugie, jest w stanie pracować z każdym fototypem skóry według skali Fitzpatricka
  • Po trzecie, jest funkcjonalny. Kolorowy interfejs pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów zabiegu, nowoczesny system chłodzenia zapewnia komfort procesu, a ergonomiczna głowica maksymalnie opracowuje obszar zabiegowy.
  • Po czwarte, jest to przenośność. Rozmiar tego lasera jest tak mały, że nie trzeba zwalniać dużo miejsca, aby go zainstalować.
Stylowy, kompaktowy, nie zajmuje dużo miejsca. Ale mimo niewielkich rozmiarów nie ustępuje swoim „starszym braciom”:
  • Potężny system chłodzenia.
  • Wiązka światła o długości 808 nm głęboko wnika w mieszki włosowe.
  • Świetnie radzi sobie z każdym rodzajem skóry.
  • Żywotność emitera - 20 milionów impulsów.

Zemits Quidion: przewyższa konkurencję

Ta innowacyjna nowość z pewnością pomoże wyprzedzić wszystkich konkurentów w branży kosmetycznej. A teraz opowiemy dlaczego:

1️⃣ System zarządzania SMART najnowszej generacji. Dzięki temu modelowi możesz zapomnieć o ręcznym uzupełnianiu danych klientów , ponieważ wszystkie informacje można pozostawić wewnątrz lasera. Potężne oprogramowanie nie tylko samo się aktualizuje, ale także pozwala na wprowadzenie do bazy danych wszystkich informacji o kliencie: numer telefonu kontaktowego, termin kolejnej sesji, płeć, przeciwwskazania (jeśli występują), obszar zabiegowy oraz kolor skóry.

2️⃣ Jedno urządzenie — dwie funkcje. Oprócz depilacji laserowej Zemits Quidion wykonuje zabiegi odmładzania skóry. To korzyść dla tych, którzy chcą poszerzyć swój cennik nie tylko o usuwanie niechcianego owłosienia.

3️⃣ Technologia QDC nowej generacji. Quick Dynamic Control Q (QDC) - to opatentowana technologia mająca na celu poprawę wydajności lasera diodowego w celu uzyskania najbardziej efektywnego rozdziału energii. Dzięki temu system pracuje jeszcze wydajniej i zmniejsza liczbę sesji zabiegowych.

4️⃣ Unikalna głowica. Posiada ekran dotykowy, na którym wyświetlane są: temperatura głowicy, włącznik startowy, za pomocą którego można zatrzymać i uruchomić zabieg, a także aktualna moc zabiegu. Jest to moduł do szybkiego zarządzania zabiegami i szybkiej zmiany ustawień.

5️⃣ Pięciostopniowy system chłodzenia. 5 poziomów to podwójny blok wodny, ulepszone chłodzenie termoelektryczne i chłodzenie powietrzem. Zminimalizowaliśmy ból, a także zabezpieczyliśmy urządzenie przed przegrzaniem podczas długiej sesji depilacji laserowej.

Wybór amerykańskich kosmetologów - Adonyss DioPulse

Adonyss DioPulse to topowy model linii urządzeń diodowych, niekwestionowany HIT. Czemu?

Moc. 1200 W to jeden z najpotężniejszych modeli na polskim rynku. Maksymalnie skutecznie działa na mieszki włosowe w najkrótszym czasie

Duża żywotność emitera. 30 milionów impulsów, których wystarcza na 4-7 lat eksploatacji. Wyobraź sobie, ilu to zadowolonych klientów i ile to zysków!

Uniwersalność. Jest dostosowany do każdego fototypu skóry, bez wyjątku. Dzięki temu zwiększa się liczba potencjalnych klientów kosmetologa.

Efektywność. W procesie laser wykorzystuje fale świetlne o długości 808 nm. To ogólnie przyjęty światowy standard, który jednocześnie głęboko działa na mieszki włosowe i nie uszkadza skóry.

Aktualność. Depilacja laserowa to zabieg, który zaliczany jest do 5 najlepszych trendów kosmetycznych na świecie. Kupując laser taki jak Adonyss Dio Pulse zapewniasz sobie zysk na wiele lat.
Przypominamy, że w tej chwili obowiązuje promocyjny cennik targowy, który ułatwi zakup wydajnych laserów w korzystnych cenach.