• /
  • /

Trio tej wiosny: lasery diodowe, które pomogą rozwinąć Twoją firmę

Wiosna to idealny czas na laserowe usuwanie owłosienia. Statystycznie to właśnie wtedy klienci rozpoczynają zabiegi, ponieważ słońce nie jest tak aktywne w tych miesiącach. Jest to ważne, ponieważ głównym przeciwwskazaniem do depilacji laserowej jest ekspozycja na promieniowanie UV na obszarach poddawanych zabiegowi. To znaczy, że opalanie i przebywanie na otwartym słońcu jest zakazane.
Dlatego z początkiem wiosny zaczynają się aktywne zapisy na zabiegi depilacji laserowej, aby mieć czas na przejście serii zabiegów przed latem.
Więc, jeśli szukasz urządzenia, które przyciągnie nową grupę docelową i zachwyci twoich klientów, ten artykuł jest dla Ciebie. Dzisiaj, na oficjalnym blogu Zemits, dokonamy przeglądu TOP modeli laserów diodowych. Zaczynamy!

Adonyss DioLite: przenośny, wydajny, niezawodny

Zacznijmy więc od przenośnego lasera - Adonyss DioLite. Jest doskonały, jeśli jesteś początkującym specjalistą i chcesz przetestować niszę. Tak więc, jego zalety:

⭐️ Po pierwsze, mimo niewielkich rozmiarów jest to dość mocny laser. Żywotność jego emitera wynosi do 20 milionów impulsów, jest to wystarczające do sprawdzenia niszy.

⭐️ Po drugie, nadaje się do pracy z każdym typem skóry wg Fitzpatricka.

⭐️ Po trzecie, jest funkcjonalny. Kolorowy interfejs umożliwia indywidualne dopasowanie parametrów zabiegu, nowoczesny układ chłodzenia sprawia, że zabieg jest komfortowy, a ergonomicznie zaprojektowana głowica obejmuje maksymalny obszar zabiegowy.

⭐️ Po czwarte, jego przenośność. Wymiary tego lasera są tak małe, że nie trzeba zwolnić dużo miejsca, aby go zainstalować.
Stylowy i kompaktowy, pozwala zaoszczędzić sporo miejsca. Ale mimo niewielkich rozmiarów, jest tak samo mocny jak jego poprzednicy:
  • Potężny układ chłodzenia.
  • Wiązka laserowa o długości fali 808nm głęboko opracowuje mieszki włosowe.
  • Nadaje się do każdego rodzaju skóry.
  • Żywotność emitera wynosi 20 milionów imp.

Zemits Quidion: sposób na wyprzedzenie konkurencji

Ten nowy, innowacyjny produkt z pewnością pomoże wyprzedzić wszystkich konkurentów w branży beauty. Opowiemy Ci, dlaczego:

1️⃣ System sterowania SMART najnowszej generacji. Dzięki temu modelowi możesz zapomnieć o ręcznym zapisywaniu klientów, ponieważ wszystkie informacje można pozostawić wewnątrz lasera. Wydajne oprogramowanie nie tylko samo się aktualizuje, ale także pozwala wprowadzić do bazy danych wszystkie dane klienta: numer telefonu kontaktowego, kolejny termin zabiegu, płeć, przeciwwskazania (jeśli występują), obszar zabiegowy oraz typ skóry.

2️⃣ Jedno urządzenie - dwie funkcje. Oprócz depilacji laserowej, Zemits Quidion pozwala również na wykonywanie zabiegów odmładzających. To korzyść dla tych, którzy chcą rozszerzyć zakres swoich usług poza usuwanie owłosienia.

3️⃣ Technologia QDC nowej generacji. Quick Dynamic Control™ (QDC) to opatentowana technologia mająca na celu poprawę funkcjonowania lasera diodowego, aby zmaksymalizować dystrybucję energii. Dzięki temu laser pracuje jeszcze skuteczniej i zmniejsza liczbę sesji w ramach jednej serii zabiegów.

4️⃣ Unikalna głowica. Jest ona wyposażona w ekran dotykowy, na którym wyświetlane są parametry zabiegu oraz w przełącznik startowy, który uruchamia i zatrzymuje zabieg. Jest to moduł służący do szybkiego sterowania i zmiany ustawień.

5️⃣ Pięciostopniowy układ chłodzenia. To podwójny blok wodny, wzmocniony TEC oraz chłodzenie powietrzem, co pozwala na długą pracę bez przegrzewania urządzenia.

Wybór amerykańskich kosmetologów - Adonyss DioPulse

Adonyss DioPulse to najpopularniejszy laser diodowy, czyli niekwestionowany HIT. Dlaczego?

Moc. 1200 W - to jeden z najmocniejszych modeli na polskim rynku wśród laserów. Maksymalna skuteczność w opracowaniu mieszków włosowych w najkrótszym czasie.

Długa żywotność emitera. 30 milionów impulsów wystarczy na 4-7 lat pracy. Wyobraź sobie tylko, ile zadowolonych klientów i zysków!

Uniwersalność. Sprawdza się przy każdym rodzaju skóry bez wyjątku. Znacznie poszerza to grono odbiorców kosmetologa.

Efektywność. Laser emituje wiązkę o długości fali 808 nm. Jest to standard przyjęty na całym świecie, jednocześnie wnikając głęboko w mieszki włosowe i nie uszkadzając skóry.

Aktualność. Depilacja laserowa to zabieg, który nigdy nie traci na aktualności. Kupując laser taki jak Adonyss Dio Pulse, zabezpieczasz swoje zyski na długie lata.

⭐️ Zostaw swoje dane kontaktowe,

aby uzyskać specjalną cenę na urządzenie ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Najnowsze wiadomości