• /
  • /

TOP 5 trendów w branży beauty: co nowego w 2024 roku?

Nadszedł czas na ten artykuł – obecny rok wyznacza trendy! Co ciekawego przyniósł nam 2024 rok i jak wpłynął na kosmetologów?

Dziś omówimy TOP 5 najpopularniejszych trendów, których znajomość pomoże Ci wyprzedzić konkurencję i zaoferować klientom pożądane efekty zabiegowe.

Zaczynajmy!
Podwójna korzyść czerwca:
0% Rat na urządzenia ze zniżką
%

Glass Skin”: blask, od którego nie można oderwać wzroku

Jak to osiągnąć? Połączeniem intensywnego nawilżania, oczyszczania i złuszczania. Wcześniej w kosmetologii często stosowano różnorodne peelingi, aby osiągnąć pożądany efekt. Ale teraz nadszedł czas na innowacje – technologia Zemits HydroDiamond™ zapewni Twoim klientom upragnioną glass skin.
Przyjrzyjmy się procedurze z urządzeniem Zemits Dermeluxx Pro, które łączy jeszcze dwie technologie poza HydroDiamond™: infuzje tlenową i krioterapię.
💎 Krok 1 - aktywny hydropeeling w kontakcie ze skórą daje łagodny efekt peelingu i jednocześnie nasyca skórę cennymi substancjami aktywnymi.

💎 Krok 2 - nasadka z podwójnym diamentowym osypem złuszcza martwe komórki i oczyszcza skórę.

💎 Krok 3 - nasadka próżniowa głębiej oczyszcza pory z pozostałości sebum i zanieczyszczeń dnia codziennego.
Procedurę kończymy infuzją tlenową i kriostymulacją – to dodatkowe nawilżenie i tonizacja + uspokojenie skóry. 1 zabieg = efekt "Glass Skin" dla Twoich klientów.

Zapewnienie równowagi hydro-lipidowej skóry

Bariera skórna, zbudowana z warstwy hydro-lipidowej to zewnętrzna warstwa naskórka. Chroni naszą skórę przed zewnętrznymi, niekorzystnymi czynnikami, a także utrzymuje równowagę wodną komórek. Jeśli ta bariera jest uszkodzona, nie spełnia swoich głównych funkcji, prowadzi to do suchości, wrażliwości i podrażnień skóry.
Trend 2024 roku – zachowanie równowagi hydro-lipidowej skóry. Dlatego bardziej popularne stały się zabiegi atraumatyczne, regenerujące. Na przykład, mezoterapia bezigłowa czy terapie ultradźwiękowe, które maksymalnie dostarczają komórkom substancji aktywnych, sprzyjających regeneracji i odnowie skóry.
Wszystko zależy od związków aktywnych zawartych w preparatach. Oto nasze najnowsze preperaty linii kosmetycznej - serum do mezoterapii bezigłowej.
💙 RevitaCollagen – to odmładzające serum na bazie kolagenu, które wykorzystywane jest w terapiach przeciwstarzeniowych.

Ma ono idealną konsystencję, przyjemny zapach i co ważne dla zabiegowców – objętość opakowania jest o 33% większa niż analogiczne na rynku. Dlatego można wykonać o 10 zabiegów więcej posiadając jedno opakowanie.

Przy okazji, zarówno mezoterapię bezigłową, jak i terapię ultradźwiękową znajdziesz w jednym kombajnie – Zemits Verstand Pro. To model 6 w 1,który wykorzystywany jest w terapiach anti-age, ponieważ posiada dodatkowo RF-lifting oraz umożliwia terapię mikroprądami.
Ważnym elementem tego trendu jest również terapia LED. W zależności od wybranego trybu diody LED takie urządzenia, jak Zemits EstiLED mogą wspierać odmładzanie, odnowę i natlenienie skóry.

Skinimalizm

Trend, który głosi używanie tylko tych zabiegów, które są naprawdę potrzebne dla zdrowego blasku skóry. Czas skoncentrować się na prawdziwej regeneracji i wzmocnieniu.

A zatem czas na Zemits CryoElegance™!

To naturalne, bezpieczne i kontrolowane wykorzystanie zimna, które przyspiesza procesy metaboliczne w komórkach, stymuluje krążenie oraz intensywnie dotlenie skórę.

Kolejną zaletą Zemits CoolRestore Elegance jest rozszerzona funkcjonalność.

Wbudowane automatyczne tryby nie tylko tonizują i odnawiają skórę, ale także wspierają odmładzanie i lifting + walkę z cellulitu. Skinimalizm – z CryoElegance™ koncentrujesz się na zindywidualizowanych potrzebach swoich klientów.

Analiza skóry

Trend, który może stać się kluczowy dla zabiegowców w 2024 roku. Wykorzystywanie precyzyjnej aparatury, spersonalizowana analizy skóry zapewnia wymarzony efekt zabiegowy. Im bardziej szczegółowa analiza – tym lepiej dobrana terapia zabiegowa.
Dlatego takie urządzenie jak Zemits Skin Analysis Pro idealnie nadaje się nie tylko do “bycia na fali” trendów, ale także do dalszego rozwoju i sukcesu Twojego biznesu.
30 milionów baz klinicznych = 15 sekund analizy w głównych 12 charakterystykach skóry. Dowiesz się wszystkiego: od poziomu nawilżenia skóry po stan tekstury skóry jak i głębokość porów.
Ponadto, zgodnie z analizowanym stanem, urządzenie może zaproponować kompleks kosmetyków i prognozować stan skóry z ich użyciem i bez.

Zostawiamy Ci wideo-przegląd urządzenia do bliższego zapoznania się

Ochrona przed promieniowaniem UV

Tak, być może słyszałeś to już wcześniej, ale w 2024 roku trend ochrony skóry przed promieniowaniem UV nabrał niespotykanego rozmachu.
Influencerzy stawiają zdrowie skóry jako priorytet, a co za tym idzie również stosowanie preparatów z SPF.
Nie możemy się nie zgodzić i jesteśmy “za” na 100%, ponieważ każdy protokół na twarz z wykorzystaniem urządzeń Zemits radzimy kończyć kosmetykami z ochroną SPF.

Uzyskaj Specjalną Cenę sprzętu Zemits wpisującego się w trendy 2024


Dołącz do swojej oferty nowości! Teraz obowiązuje limitowana oferta do -20% zniżki na wymarzone urządzenia w naszym Specjalnym Cenniku.

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na

przetwarzanie danych osobowych.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.