• /
 • /

Dermabrazja wodna: oczyszczamy, odmładzamy, odżywiamy

Technologie branży kosmetycznej możemy podzielić na trzy umowne grupy. Pierwsza to sprawdzona czasem podstawa, niezawodna w zwalczaniu mankamentów estetycznych. Druga to technologie, które zostały wynalezione niedawno, ale nie sprawdziły się w praktyce. I trzecia to najnowsze innowacje, które zdołały zdobyć przychylność i popularność wśród klientów i specjalistów na całym świecie.

O jednej z metod tej trzeciej grupy dzisiaj opowiemy w szczegółach. Bohaterem dnia jest dermabrazja wodna – Omówimy szczegółowo jej cechy, zalety, średnie ceny zabiegu w Polsce oraz urządzenia -bestsellery reprezentujące tę metodę.

Omawiamy TOP-zabieg o podwójnym działaniu

Jak przebiega zabieg dermabrazji wodnej?

Zabieg polega na podwójnym delikatnym działaniu na skórę twarzy. To oczyszczanie, wykonywane za pomocą specjalistycznej głowicy z efektem próżniowym, i odżywianie ― o ile do zabiegu używamy specjalnego, profesjonalnego serum, które pozwala na rozwiązanie całego szeregu problemów estetycznych pacjenta. Zabieg może być stosowany na: zwężenie porów, rozjaśnienie skóry, maksymalne nawilżenie itd.

To efektywna metoda oczyszczania i odmładzania twarzy za pomocą połączonego działania wody i powietrza. Głowica niemal “zdmuchuje” zanieczyszczenia, zaskórniki i toksyny ze skóry.

Jednocześnie naskórek jest wzbogacany w wodę i substancje odżywcze, gdyż podczas dermabrazji wodnej te składniki intensywnie wpływają na skórę, regenerując włókna i stymulując produkcję nowych komórek. Próżnia z kolei przyspiesza proces krążenia i wzbogaca komórki w tlen.

Taki kompleksowy zabieg rozwiązuje szerokie spektrum problemów estetycznych:
● zapobiega zapaleniom i zatkaniu porów;
● ujędrnia skórę, poprawia jej kondycję i koloryt;
● stymuluje wewnątrzkomórkowe procesy regeneracji;
● oczyszcza skórę z obumarłych, zrogowaciałych komórek i kurzu

Zalety dermabrazji wodnej

Dermabrazja wodna w niecałe trzy miesiące podbiła rynek kosmetyczny w USA, w niekrótkim czasie po - rynek całego świata. Dlaczego kosmetolodzy stawiają na tę metodę?

 1. Uniwersalność. Głównym “narzędziem działania” jest delikatna mieszanka wody i powietrza – dlatego metoda jest idealna dla każdego typu skóry, nawet sprawdzi się w pielęgnacji skóry dojrzałej i wrażliwej.
 2. Personalizacja zabiegu. Kosmetolog ma do dyspozycji cały szereg środków kosmetycznych, co pozwala na stworzenie idealnego miksu dla każdego pacjenta z osobna.
 3. Bezinwazyjność. Czysta skóra bez dyskomfortu i bólu. W 7-8 minut naskórek jest oczyszczony, po zabiegu ryzyko zaczerwienień i podrażnień jest bardzo niskie.
 4. Równoległe działanie na kilku poziomach. Metoda wpływa zarówno na naskórek, jak i na skórę właściwą.
 5. Nie jest wymagane żadne specjalne przygotowanie do zabiegu. Pacjenci mogą wrócić do regularnych aktywności – nawet nanieść makijaż – od razu po zabiegu. Efekty są widoczne natychmiast: dochodzi do zwężenia rozszerzonych porów, spłycenia drobnych zmarszczek oraz poprawy tekstury skóry - skóra staje się promienna i jędrna.
 6. Całoroczny zabieg. Charakter metody dermabrazji wodnej pozwala na pozycjonowanie tego zabiegu jako uniwersalnego co do sezonu przeprowadzania – można go przeprowadzać o każdej porze roku.
 7. Łączenie z innymi metodami pielęgnacyjnymi. Dermabrazja wodna poprawia przenikalność błon komórkowych. Po zabiegu skóra skuteczniej wchłania kosmetyki i skóra dzięki niej lepiej reaguje na inne zabiegi. Oto główne przyczyny, dlaczego dermabrazja wodna stała się ulubionym zabiegiem wielu kosmetologów i hitem wśród klientów salonów kosmetycznych.

Popularność dermabrazji wodnej w Polsce

W ciągu kilku ostatnich lat metoda ta zdobyła pozycję lidera wśród technologii oczyszczania skóry.
Podstawowe wskazania do zabiegu to
 • przebarwienia
 • zmarszczki
 • blizny potrądzikowe
 • ślady po oparzeniach
 • przesuszanie skóry
 • ziemistość i nierówności skóry
 • rozszerzone pory i zaskórniki.
Zabieg można przeprowadzać zarówno na twarzy, jak i na strefie dekoltu oraz szyi.

Firma Zemits, jak nikt rozumie, że skuteczne innowacje potrafią odmienić świat, w szczególności świat kosmetyczny. Dermabrazja wodna to zabieg must-have dla każdego kosmetologa w dzisiejszych czasach. Dlatego mamy cały szereg urządzeń do dermabrazji wodnej.
Zemits HydroLuxx — to najnowsze urządzenie do dermabrazji wodnej i mezoterapii tlenowej. Jest synergią dwóch metod oczyszczania i pielęgnacji skóry. To stylowy, funkcjonalny sprzęt, który posiada osiem wymiennych końcówek dzięki ,którym osiągniesz maksymalne efekty:
 • Ruffle Peel: dwie końcówki różnego rozmiaru do peelingu.
 • Spiral Deep: dwie końcówki różnego rozmiaru do oczyszczania.
 • Dual Forte: dwie duże końcówki wodno-ścierne.
 • Dual Sense: dwie małe końcówki wodno-ścierne.

Dzięki różnorodności końcówek do hydrabrazji osiągamy różną głębokość wpływu i szlifowania skóry. Ten aparat jest doskonałą opcją na rozszerzenie listy usług i przyciągnięcie nowych klientów.
Zemits Eau Sante — to urządzenie do dermabrazji wodnej i peelingu wodorowego H2O2. W pełni zaspokaja zapotrzebowanie kosmetologa na niszę zabiegów do oczyszczania i pielęgnacji skóry. 6 funkcji w jednym urządzeniu – to kombajn kosmetyczny nowoczesnego specjalisty z branży beauty, który śledzi trendy na rynku kosmetycznym:
 • dermabrazja wodna
 • peeling kawitacyjny
 • lifting RF
 • mezoterapia tlenowa
 • terapia ultradźwiękami
 • krioterapia
Z tym urządzeniem możesz tworzyć unikalne protokoły zabiegowe, które podniosą zarówno efektywność terapii, jak i dochody Twojego salonu.
Zemits DermeLuxx ― to nowa era dermabrazji wodnej. W odróżnieniu od tradycyjnych technologii dermabrazji wodnej, które wymagają użycia dużej ilości serum, w trakcie zabiegu DermeLuxx zużywa się do 10 razy mniej środka kosmetycznego, co pozwala na skuteczne zarządzanie wydatkami i osiąganie jeszcze lepszych efektów dzięki smart-protokołom leczenia. Po serii zabiegów z użyciem trzech rodzajów wpływu ― dermabrazji wodnej, mezoterapii tlenowej i chłodzącej tonizacji skóry ― cera zostaje oczyszczona i odmłodzona.
Świetne urządzenia, prawda? Któreś już przypadło do gustu? Za chwilę jeszcze bardziej pobudzimy Twoje zainteresowanie!

Nie przegap takiej okazji! To najlepszy moment, by wyprzedzić konkurentów, rozbudować Twoją firmę i przyciągnąć nowych klientów!

Pamiętaj, z Zemits zawsze jesteś krok do przodu. Razem osiągniemy wszystkie szczyty!