• /
  • /

Porównujemy TOP aparaty presoterapii: od domowego do profesjonalnego

Presoterapia – niezwykle popularny zabieg kosmetyczny. To nie tylko chwyt marketingowy czy krótkotrwały trend, to metoda istniejąca od ponad 100 lat, która zajmuje czołowe miejsce w branży urody, jeśli chodzi o limfodrenaż, szybkie odchudzanie i kompleksowe protokoły pielęgnacji.
Bezbolesny, skuteczny i sprawdzony sposób na kształtowanie sylwetki – co może być lepsze? Dlatego nowoczesny rynek estetyczny oferuje wiele modeli, począwszy od profesjonalnych opcji, aż po przenośny format.
Dziś przyjrzymy się przenośnemu urządzeniu do presoterapii nóg Zemits LipoPremo oraz porównamy dwa profesjonalne modele – Zemits Sisley 2.0 i Demeter 2.0

Zemits LipoPremo: limfodrenaż nóg dla Twoich klientów

Nogi są naszymi największymi sprzymierzeńcami, ale to one najbardziej cierpią w dzisiejszym tempie życia większości ludzi. Siedzący tryb życia, niska aktywność – ruch układu limfatycznego spowalnia, powstają zastoje, pojawia się cellulit. Dlatego stworzyliśmy Zemits LipoPremo – aparat do presoterapii nóg, który można stosować zarówno w profesjonalnej działalności, jak i w domu. Oto jego zalety:

⭐️ Skuteczność. Masaż powietrzem o wysokim ciśnieniu pozwoli nogom poczuć lekkość i uwolnić się od stresu, który gromadzi się w ciągu dnia. Dzięki masażowi aktywowany zostaje układ krążenia. Impulsywny wpływ stymuluje odpływ i napływ krwi, dzięki czemu komórki szybciej wypełniają się tlenem i składnikami odżywczymi. Skóra staje się elastyczna, gładka i nawilżona.
⭐️ Działanie kompleksowe. Procedura jest komfortowa, relaksująca i pozytywnie wpływa na cały organizm, wzmacniając odporność komórkową.

⭐️ Funkcjonalność. Model ma trzy poziomy mocy i umożliwia regulację pracy kanałów.

⭐️ Moc. Urządzenie działa w zakresie od 60 do 240 mm Hg.

Jest łatwe do przenoszenia, więc zawsze możesz mieć je przy sobie. Zemits LipoPremo, stylowy, kompaktowy i skuteczny, będzie korzystnym uzupełnieniem Twojego salonu.

Zemits Sisley 2.0 i Zemits Demeter 2.0: profesjonalne rozwiązania dla Twojego biznesu

Zemits Sisley 2.0 i Demeter 2.0 to profesjonalne aparaty presoterapii dla salonów kosmetycznych i klinik. Co mają ze sobą wspólnego?

To wystarczająco kompaktowe urządzenia w metalowej obudowie, które posiadają programy relaksacyjne, poprawiające napięcie skóry, wzmacniające ściany naczyń krwionośnych oraz wyraźne programy limfodrenażowe.

Urządzenie do presoterapii Zemits Demeter 2.0 to profesjonalny sprzęt do przeprowadzania zabiegów drenażu limfatycznego o 44 kanałach w nowej obudowie. Urządzenie posiada łatwy w obsłudze interfejs oraz najnowszy system chłodzenia.

Jego zaletą jest 44 komór pozwala na bardziej szczegółowe i efektywne opracowanie każdej strefy, co stanie się Twoją przewagą nad konkurencją, która korzysta z urządzeń o 16 albo 18 kanałach.
W Zemits Sisley 2.0, wybierając jeden z 6 trybów pracy, kosmetolog może w pełni kontrolować przebieg procedury. W tym modelu są 4 poziomy ciśnienia – od 120 do 240 mm Hg. Przed zabiegiem kosmetolog może indywidualnie dostosować pracę kanałów, w razie potrzeby wyłączając pracę konkretnego kanału.

Dodatkowo można ustawić czas napełniania i rozluźniania dla każdego kanału. Dzięki schematowi kanałów i interfejsowi z przyciskami można natychmiast wybrać odpowiedni tryb.

Kombinezon ma 24 kanały pracy, ale odprowadzenia powietrza są podłączone przez oddzielne rurki.

Największym wspólnym bonusem jest to, że w komplecie z tymi urządzeniami oferujemy cały zestaw darmowych bonusów, które pomogą wzmocnić Twój biznes: rozszerzone wsparcie gwarancyjne, stałe wsparcie 24/7, materiały marketingowe do mediów społecznościowych, materiały drukowane do salonów/klinik, dostęp do portalu marketingowego. Wszystko po to, abyś osiągnął sukces!

Zapraszamy na pokaz ❤️

Od dawna marzysz o presoterapii - zabiegach antycellulitowych w swoim cenniku, ale nie możesz się zdecydować? Zapraszamy na darmowy pokaz, tylko w ten sposób jednoznacznie przekonasz się o jakości i skuteczności sprzętu.

Jest to okazja, aby na własne oczy przekonać się o wszystkich zaletach urządzeń, uzyskać konsultację od kosmetologa oraz odpowiedź na każde pytanie dotyczące wprowadzenia nowych zabiegów do swojego salonu lub gabinetu kosmetycznego.

⭐️ Czekamy na Waszą wizytę ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości