• /
  • /

Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?

Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci? A może szukasz opłacalnego i skutecznego sprzętu na start na rozwój Twojego biznesu?
Mamy odpowiedź na wszystkie trzy pytania – są to kombajny kosmetyczne. Dlatego dzisiaj przygotowaliśmy artykuł na temat najpopularniejszych modeli kombajnów, które wybierają nasi klienci.
Ciekawe? Czytaj dalej i nie zapomnij subskrybować naszego Instagrama, gdzie czekają na Ciebie nowości od Zemits, recenzje, transmisje na żywo i prezentacje nowości.

Zemits Verstand Pro: model 6 w 1

Urządzenie, które dawno stało się podstawą w kierunku anti-age ponieważ jest najlepiej dostosowane do pracy ze skórą dojrzałą. Rozważmy, do jakich zadań nadaje się funkcjonalność kombajnu:

⭐️ Oczyszczanie — peeling kawitacyjny i mikrodermabrazja diamentowa. Dla tej ostatniej technologii urządzenie ma zestaw nasadek o różnym stopniu ścieralności. Pozwala to pracować z różnymi typami skóry.

⭐️ Nawilżanie — sonoforeza i elektroporacja. Urządzeniu Verstand Pro posiada dwie oddzielnie głowice, o różnej średnicy do zabiegu sonoforezy dla zwiększenia komfortu pracy w trakcie opracowywania mniejszych obszarów twarzy.
⭐️ Odmładzanie — terapia mikroprądami i RF-lifting. To jedyny model Zemits, który łączy te dwie technologie anti-age. Do wyposażenia mikroprądów urządzenia wchodzą trzy głowicem o różnych kształtach oraz rękawiczki do mikroprądów w celu zwiększenia precyzyjności zabiegu.

Podsumowując, dzięki Verstand Pro, otrzymujesz pełny zestaw zabiegów dla kompleksowych protokołów — oczyszczanie, tonizowanie oraz nawilżanie + anti-age.

Dla każdego etapu są różne opcje technologii, więc możesz stworzyć indywidualny protokół, w zależności od potrzeb klienta.

Verstand HD: kiedy chcesz podarować więcej swoim klientom.

Kombajn, który posiada skuteczny zestaw technologii + innowacyjną nowość od Zemits, która podbiła już serca setek specjalistów. Oczywiście mówimy o opatentowanej metodzie HydroDiamond. O wszystkich jej zaletach przeczytasz szczegółowo w naszym poprzednim artykule, a teraz przejdziemy do jej kluczowych punktów:

✅ Nadaje się dla wszystkich rodzajów skóry: problematycznej, wrażliwej, a nawet dojrzałej.
✅ Procedura ma 3 efekty: delikatne złuszczanie, głębokie oczyszczanie i nawilżanie aktywnymi składnikami z hydropeeling, gdzie jego zużycie w procedurze HydroDiamond™ jest bardzo ekonomiczne – tylko 5 ml na jedną procedurę.
✅ Duży zestaw nasadek ścierających w zestawie dla efektywnej pracy z każdym klientem.
A teraz przejdźmy do innych możliwości, które daje Zemits Verstand HD. Za pomocą 8 funkcji możesz przeprowadzać liczne protokoły pielęgnacji, na przykład:

  • Anti-age protokół
  • Pielęgnacja skóry problematycznej
  • Pielęgnacja skóry suchej i odwodnionej.
  • Protokół do pracy z przebarwieniami.
  • Protokół oczyszczania i odżywiania.
  • Stymulacja limfatyczna i przyspieszenie procesów komórkowych.

Aby poprzeć słowa przykładami, zostawiamy Wam rzeczywiste zdjęcia przed/po z
Zemits Verstand HD

Zemits Meister NG: nowe możliwości dla biznesu beauty

To jeden z bestsellerów 8 w 1, który już długo zajmuje czołowe pozycje wśród naszej linii urządzeń do twarzy. Dlaczego wybierają go nasi klienci? Jest wiele powodów, ale skupimy się na głównych.

⭐️ Funkcjonalność tego modelu jest niezwykła! Jeden aparat może stać się podstawą dla pełnego cennika. 8 technologii, aby stworzyć protokoły do oczyszczania, nawilżania, tonizacji i odmładzania skóry.

⭐️ Innowacyjność. Oprócz standardowego zestawu skutecznych technologii dodaliśmy funkcję terapii microLED. Ta głowica to połączenie mikroprądów i terapii LED w 6 kolorach, kompleksowy wpływ dla odmładzania, liftingu i tonizacji. Technologia będzie poprawiać mikrocyrkulację, a fototerapia dodatkowo stymuluje wnikanie aktywnych substancji w głębokie warstwy skóry i działa poprzez odpowiednią długością światła na dany problem skóry.

⭐️ Komfort użytkowania. Wyobraź sobie, ile miejsca zajmują 8 oddzielnych monoaparatów, to nie tylko trudności z rozmieszczeniem, ale i z użytkowaniem. A z Zemits Meister NG masz wszystkie 8 funkcji pod ręką, nie trzeba przerywać protokołu pielęgnacji.
Do tego jest to dobry wybór dla małych salonów piękności, ponieważ model jest dość kompaktowy i wygodny w transporcie.
Aby lepiej poznać wyposażenie i zalety kombajnu, zostawiamy Wam szczegółowy przegląd wideo Zemits Meister NG. No a jeśli to dla Ciebie za mało — zawsze jesteśmy gotowi zaprosić Cię do nas na darmowy pokaz lub zapoznać z urządzeniem online, na wirtualnym demo.

Wiosna to czas odnowy!

Nie przegapcie tej okazji, aby odświeżyć wasz salon i uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym dla klientów. Skontaktujcie się z naszymi specjalistami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o warunkach wiosennej promocji.

Aby dowiedzieć się więcej Pobierzcie Specjalny Wiosenny

Cennik już teraz

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości