• /
  • /

Zemits w Kosmetologii Estetycznej 05.2023

Kosmetologia Estetyczna — autorytatywne wydanie, które łączy nowości i trendy w kosmetologii, estetyce, dermatologii oraz zdrowiu w ogóle. I zawsze chętnie opowiadamy czytelnikom o czymś nowym.
W majowym wydaniu certyfikowany trener marek Zemits i AdonyssSura Alzubaidi opowiedziała o przenośnym laserze diodowym, od którego może rozpocząć się Twój rozwój w dziedzinie laserowej kosmetologii.

Dlaczego właśnie Adonyss DioLite?

Po pierwsze, pomimo swoich niewielkich rozmiarów, jest to wystarczająco potężny i wydajny laser. Żywotność jego emitera wynosi do 20 milionów błysków, co wystarcza do jakościowego testowania niszy.

Po drugie, jest zdolny do pracy z każdym typem skóry według Fitzpatricka.

Po trzecie, laser jest funkcjonalny. Kolorowy interfejs pozwala indywidualnie dostosować parametry procedury, nowoczesny system chłodzenia zapewnia komfort procesu, a ergonomiczna rękojeść maksymalizuje obszar obróbki.


Po czwarte, to rozmiary. Jest wystarczająco kompaktowy, aby pasował nawet do małego salonu czy gabinetu.

Subskrybuj i zerknij na nasze media społecznościowe -

ile osób kocha sprzęt i zabiegi Zemits:

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości:
Jakie kombajny kosmetyczne Zemits są na szczycie listy bestsellerów?
Ciekawi Cię, które technologie są obecnie na topie w branży beauty? Chcesz zbadać, które urządzenia wybierają Twoi konkurenci?
Najlepsza procedura anti-age: co musisz wiedzieć o kontrastowym odmładzaniu?
Na czym polega kontrastowe odmładzanie skóry z urządzeniem Zemits Friolift? Ta unikalna metoda krioterminiczna jest połączeniem głębokiego ogrzewania falą radiową i maksymalnego ochładzania krioterapią.

-11 cm w miesiąc? Rzeczywiste wyniki odchudzania z Zemits!

Kończymy marzec niesamowitą transformacją! W tym miesiącu już opowiadaliśmy Wam o udanym przypadku odchudzania, ale nie możemy się powstrzymać, aby nie podzielić się kolejnymi świetnymi wynikami.