• /
  • /

Jak pozbyłam się zbędnych 6 kilogramów w zaledwie 4 tygodnie razem z Zemits.

Dziś przedstawiamy spektakularne rezultaty modelowania sylwetki po zaledwie jednym miesiącu pracy na urządzeniach Zemits. Zaczynajmy!

Od czego zaczynamy?

Anna zgłosiła się do nas z konkretnym problemem: nie mogła pozbyć się tkanki tłuszczowej w ciężko dostępnych miejscach. W ciągu ostatnich lat żadne diety ani ćwiczenia w domu jej nie pomagały. Najwięcej, co udało się osiągnąć, to utrata 1-2 kilogramów, które szybko wracały.
Oto początkowe parametry Anny:
Waga: 91 kg
Talia: 95 cm
Dół brzucha: 109 cm
Uda: 119 cm
Obwód nóg: 74 cm
Stan ogólny: nadmierna akumulacja tłuszczu w okolicach brzucha i ud, cellulit i obniżone napięcie skóry.

Przed kursem

Zgodnie z jej stanem ogólnym, nasza kosmetolog stworzyła kompleksowy kurs procedur zabiegowych. Zobacz co wchodziło w skład terapii i jakie urządzenia zostały użyte.

Do czego służy każda procedura:

‍❤️ Kawitacja jest używana do miejscowego usuwania komórek tłuszczowych, niszcząc adipocyty za pomocą ultradźwięków. Możemy pracować na wewnętrznych częściach ud i dolnej części brzucha.

‍❤️ Aby utrzymać napięcie skóry, używamy masażu próżniowego z RF, która podgrzewa skórę do około 42 stopni, stymulując neokolagenezę.

‍❤️ Aby usunąć wszelkie produkty rozpadu, toksyny i nadmiar wody z organizmu, a także zmniejszyć obrzęki, stosujemy dwie procedury: masaż próżniowy i presoterapię.
Częstotliwość procedur to 3 razy w tygodniu. Ponadto Anna otrzymała dodatkowe zalecenia dotyczące diety i aktywności fizycznej.

Przejdźmy do wyników

Przeprowadziliśmy kompletny kurs odchudzania przy użyciu sprzętu, który obejmował:

5 serii liposukcji kawitacyjnej i 8 serii masażu próżniowego z RF na urządzeniu Zemits Abigon Pro.
11 serii presoterapii na urządzeniu Zemits Demeter 2.0.

Dodatkowo Anna dostosowała swoją dietę i dodatkowo wprowadziła aktywność fizyczną do codziennej rutyny. Zmierzyliśmy po miesiącu i wyniki są wyjątkowe.

Nasze wyniki:

Pierwsza kolumna to wymiary przed, druga kolumna to wymiary po, a trzecia kolumna to wyniki (-6 cm itp.)

Jak widać na powyższych zdjęciach poprawiło się napięcie i ujędrnienie skóry oraz zmniejszył się cellulit.

Wszystko to, dzięki połączeniu różnych technologii do modelowania sylwetki. Dzięki urządzeniom Zemits udało nam się rozpocząć proces utraty wagi i przywrócić pewność siebie Annie.
Skuteczne procedury to najlepsze co możesz zaoferować swoim klientom. W końcu zadowolenie klientów to największa satysfakcja dla każdego zabiegowca ‍❤️‍

Zapraszamy Cię na darmowy pokaz urządzenia, ponieważ przekonanie się o wszystkich jego zaletach na własnej skórze to najlepszy sposób oceny urządzenia. Czekamy na Ciebie ❤️

⭐️ Wypełnij formularz i odwiedź nas! ⭐️

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości