• /
  • /

Laser diodowy do twojego salonu: TOP opcje od Zemits

Dziś odpowiemy na trzy najczęściej zadawane pytania. Dlaczego biznes laserowy jest opłacalny i jakie są perspektywy w tej branży? Z jakimi kosztami się spotkasz? Które urządzenie jest dla Ciebie odpowiednie? O wszystkim po kolei – zacznijmy!

Dlaczego depilacja laserowa to mega-dochodowy biznes?

Kosmetologia laserowa to nisza, która z roku na rok nie tylko nie traci popularności i aktualności, ale rośnie w bardzo szybkim tempie. Przewiduje się, że globalny rynek depilacji laserowej osiągnie wartość 1 697,9 mln USD do 2026 r., w porównaniu z 689,7 mln USD w 2020 r., przy rocznym wskaźniku wzrostu 16,2% w latach 2021-2026. Szesnaście procent wzrostu rocznie to dobry powód, aby zacząć rozwijać się w tym kierunku!

A co z depilacją laserem diodowym? W 2020 roku ten segment miał maksymalny udział – ponad 39% rynku depilacji laserowej. Wszystko dzięki wysokiej precyzji i efektywności depilacji. A w 2021 roku ten odsetek wzrósł jeszcze bardziej.

Liczby nie kłamią – depilacja laserowa jest niezwykle opłacalna, ponieważ grupa docelowa wciąż rośnie. Odsetek klientów płci męskiej rośnie, a gładka skóra jest obecnie w trendzie.

Jakie są koszty otwarcia salonu?

Otwarcie salonu depilacji laserowej to kosztowne przedsięwzięcie, gdyż musisz zainwestować nie tylko w wysokiej jakości sprzęt. Ale profesjonalne urządzenie do depilacji to pierwsza rzecz, o którą trzeba zadbać. Nie zapomnij też:
  • O załatwieniu formalności prawnych.
  • O zatrudnieniu kompetentnych pracowników.
  • O wynajmie lub kupnie lokalu.
  • O materiałach eksploatacyjnych. W przypadku depilacji laserowej jest to standardowy zestaw – żel przewodzący, chusteczki/ręczniki, prześcieradła jednorazowe, rękawiczki jednorazowe.
  • O wnętrzu. Salon piękności zawsze kojarzy się z komfortem, relaksem, odpoczynkiem. I wszystko we wnętrzu powinno temu służyć, a także tworzyć złożony obraz.

Nie oczekuj, że wszystkie koszty zwrócą się w ciągu najbliższych sześciu miesięcy. W biznesie kosmetycznym chodzi o budowanie bazy klientów i perspektywy.

TOP lasery diodowe dla Twojej firmy

Przejdźmy teraz do konkretnych modeli, które już dawno zdobyły zaufanie naszych klientów. Zacznijmy więc od przenośnego lasera – Adonyss DioLite. Jest idealny dla ciebie, jeśli dopiero zaczynasz. Ten sprzęt najlepiej pasuje do zapoznania się z branżą, i zaraz powiemy, dlaczego:

Po pierwsze, pomimo niewielkich rozmiarów, jest to dość mocny i wydajny laser. Zasób jego emitera wynosi do 20 milionów impulsów.
Po drugie, laser ten pasuje do każdego typu skóry wg skali Fitzpatricka.
Po trzecie, jest funkcjonalny. Inteligentny interfejs pozwala na indywidualne dopasowanie parametrów zabiegu, nowoczesny system chłodzenia zapewnia komfort zabiegu, a ergonomiczna głowica obejmuje maksymalną powierzchnię zabiegową.
Po czwarte, jest przenośny. Wymiary tego lasera są bardzo małe, więc wcale nie zajmie dużo miejsca w pomieszczeniu.

Dzięki niemu ostatecznie zdecydujesz, jak dużo potencjalnych klientów masz na tę usługę, czy będzie na nią popyt i czy przyniesie Ci zysk.
I absolutnym zwycięzcą wśród naszych urządzeń do depilacji laserowej jest Zemits Quidion. To kompletny zestaw korzyści dla biznesu, z którym masz 100% sukcesu:
Technologia dynamicznej redystrybucji energii Quick Dynamic Control zwiększa efektywność zabiegów.
Pięciopoziomowy aktywny system chłodzenia, który minimalizuje ból podczas zabiegu i chroni urządzenie przed przegrzaniem. Kompleks chłodzący zawiera podwójny blok wodny, wzmocniony moduł chłodzący oraz opcja chłodzenia powietrzem, co pozwala na długą pracę bez przegrzewania się urządzenia.
Prosty i wygodny system rejestracji klientów bezpośrednio z poziomu interfejsu urządzenia. Teraz obsługa klientów stała się jeszcze prostsza, ponieważ wszystkie informacje można rejestrować za pomocą systemu operacyjnego.
Podwójna funkcjonalność. Oprócz depilacji laserowej urządzenie wykonuje zabiegi do odmładzania skóry. To korzyść dla tych, którzy chcą rozszerzyć swoją listę usług, dodając do niej nie tylko depilację.
Funkcjonalna głowica. Posiada dotykowy ekran, na którym wyświetlane są: temperatura głowicy, przycisk włączenia, za pomocą którego można wstrzymać i rozpocząć zabieg, a także aktualna moc zabiegu. Jest to moduł do szybkiej kontroli zabiegu i szybkiej zmiany ustawień. A rozmiar plamki to 15*40 – idealne parametry do najefektywniejszej terapii wybranego obszaru + wskaźnik świetlny, który wyświetla bieżący tryb.

Zapraszamy na darmowy test-drive!

Branża laserowa jest korzystna i opłacalna. Ale nie wierz nam na słowo, tylko przyjdź do nas na darmowy test-drive. To Twoja szansa by zdobyć niezapomniane wrażenia, spotkać się z profesjonalistami i przetestować sprzęt, który Cię interesuje.