• /
  • /

W lato – letnie zabiegi! Jakie metody kosmetyczne będą hitem latem 2022?

Lato. Jak dużo w tym krótkim słowie! Malownicze poranki, ciepłe noce, blask promieni na wodzie, lody, piegi… Całkiem naturalne, że lato jest ulubioną i najbardziej oczekiwaną porą roku dla wielu. To czas urlopów, odpoczynku i relaksu.

Ale co to oznacza dla branży beauty? Kolejny etap w niekończącym się cyklu pracy. Latem kosmetolodzy całego świata zakasują metaforyczne rękawy i kontynuują pracę w normalnym trybie, tylko z niewielkimi różnicami.

Na czym polegają te różnice? Na sezonowości zabiegów. Latem niektóre metody kosmetyczne zostają w tle, niektóre zaś zdobywają szaloną popularność. Dzisiaj porozmawiamy o przyczynach sezonowości zabiegów i TOP-metodach, które pomogą Ci podbić świat tym latem.

Dlaczego zabiegi są sezonowe?

W tej kwestii mamy do czynienia z szeregiem czynników, które właśnie teraz rozpatrzymy.

⭐️ Po pierwsze, to większa aktywność słoneczna. Zabiegi kosmetyczne, które wpływają na głębokie tkanki skóry, tymczasowo naruszają zewnętrzną warstwę ochronną. Po takich zabiegach, jak mikrodermabrazja diamentowa czy resurfacing laserem frakcyjnym zaleca się spędzać jak najmniej czasu pod bezpośrednimi promieniami słońca, gdyż nadmierne promieniowanie UV może powodować przebarwienia. Latem wpływ promieni ultrafioletowych jest silniejszy, co znaczy, że ryzyko występowania powikłań po inwazyjnych zabiegach wzrasta. Właśnie dlatego część bardziej intensywnych zabiegów wychodzi z gry.
⭐️ Po drugie, okres rekonwalescencji. Kto chce siedzieć tydzień w domu, brać wolne, jeśli można spędzić czas w dużo ambitniejszy sposób. Dlatego klienci unikają metod, które na długo wybiją ich z normalnego rytmu życia. To dotyczy zabiegów chirurgicznych, igłowych oraz estetycznych.

⭐️ Po trzecie, to tendencje. Jeśli zimą jesteśmy schowane pod wieloma swetrami, szalami i kurtkami, to latem jesteśmy “otwarte na świat”. W tym okresie wybieramy lekkie, odkryte stroje, i niektóre z nich mogą ujawnić wszystkie nasze problematyczne partie, które chowały się pod odzieżą w poprzednich miesiącach. Dlatego latem stają się tak popularne zabiegi do odchudzania i modelowania sylwetki. Lato=morze=plaża, to znaczy, że już nie schowasz żadnego zbędnego centymetry!

⭐️Po czwarte, to personalne preferencje klientów. Latem dążymy do lekkości i prostoty w pielęgnacji. Nie chce się żadnych ciężkich, gęstych kremów i masek! To samo dotyczy pielęgnacji aparatowej. Tu robimy wybór na rzecz delikatnej pielęgnacji i odżywienia skóry.
Należy pamiętać o tych czynnikach, wybierając nowe urządzenia kosmetyczne na letni sezon.

Maksymalne nawilżenie i delikatne oczyszczenie

Dzisiaj – o zabiegu dermabrazji wodnej. Dlaczego? Bo to świetna opcja na ciepłe letnie dni. Tutaj mamy brać pod uwagę kondycję skóry w okresie letnim. Promienie słońca wysuszają skórę, zawartość wody w komórkach jest mniejsza, to znaczy, musimy wybierać maksymalne nawilżanie i wzbogacanie!
Podwójne działanie dermabrazji wodnej sprawiło, że ta metoda została prawdziwym hitem kosmetologii aparaturowej. Ta metoda pozwala na delikatne oczyszczanie za pomocą próżni, końcówki ściernej i płynu wzbogaconego w substancje odżywcze, oraz na nasycenie komórek skóry – serum kosmetyczne działa na poziomie komórkowym, wprowadzając aktywne elementy w głąb skóry. Ten zabieg intensywnie nawilża skórę i usuwa zanieczyszczenia i zaskórniki.

I to nie wszystko! Wyobraź sobie, że dermabrazja wodna to nie jedyna funkcja Twojego nowego urządzenia. W serii urządzeń Zemits znajdziesz dużo wielofunkcyjnych kombajnów, które oprócz dermabrazji wodnej mają w sobie wiele innych popularnych funkcji, takich jak mezoterapia tlenowa, peeling wodorowy, peeling kawitacyjny i inne.
Przygotuj się na lato jak należy z urządzeniami:

Wzbogacanie, tonizacja, ujędrnianie

Słońce wywiera negatywny wpływ na naszą skórę. Promienie UV stymulują wczesne starzenie się skóry i powodują pogłębianie się zmarszczek, osłabiają ochronną warstwę skóry i obniżają zawartość wody w komórkach. Dlatego latem są tak potrzebne zabiegi, które potrafią zatrzymać te negatywne procesy.

1. Elektroporacja. Takie urządzenia, jak Zemits Klein EL, wspomagają przenikanie 70% substancji aktywnych w głębokie warstwy skóry. To bezinwazyjna technologia, która odżywia skórę i wzbogaca ją w niezbędne składniki.
2. Krioterapia. Nowoczesne krio-urządzenia tonizują tkanki skóry i działają na nie odmładzająco i wzmacniająco. Zemits CoolRestore Elegance służy do zabiegów do twarzy i do ciała; jest wyposażony w 7 wbudowanych smart-programów do rozwiązywania powszechnych problemów estetycznych twarzy i ciała.
3. Lifting metodą SMAS. Ta wyjątkowa technologia jest gwiazdą branży anti-age, gdyż właśnie ta metoda wyróżnia się najwspanialszymi efektami w walce ze zmianami wiekowymi, które odbywają się między innymi pod wpływem promieni UV. Zemits Ultranexx — to najlepsza inwestycja, której koszt odzyskasz z 15-20 klientów! Ultradźwięki o wysokiej częstotliwości uruchamiają potężne procesy regeneracji, co sprawia, że efekt po zabiegu utrzymuje się do 2-5 lat.

4. Terapia mikroprądami. Delikatna stymulacja za pomocą mikro impulsów elektrycznych o niskiej częstotliwości to świetny pomysł na rozpoczęcie letniego sezonu. Metoda ujędrnia skórę, stymuluje procesy wewnątrzkomórkowe. Ponadto nasz Zemits Adrinox 2.0 jest wyposażony nie tylko w trzy pary różnych głowic, ale też rękawice do masażu z mikroprądami, które pozwalają na przeprowadzanie zabiegów na całe ciało.

Wciąż aktualne pozostają kombajny kosmetyczne, ponieważ dzięki tym urządzeniom klienci mają dostęp do kompleksowych protokołów zabiegowych o każdej porze roku. W promocji “Gwiezdny zestaw urządzeń na lato” biorą udział: 8 w 1 Zemits Verstand.

Metody modelujące na lato

Nie obejdzie się też bez metod modelujących, które szybko i bezboleśnie poprawią sylwetkę, usuną nadmiar tłuszczu i po prostu poprawią humor!

Najpopularniejsza metoda do drenażu limfatycznego to presoterapia. Działa kompleksowo na cały organizm: wydala toksyny i nadmiar wody, rozbija zastoje chłonki, przyspiesza krążenie krwi i chłonki. Zabieg jest bardzo popularny i dostępny cenowo, latem będziesz mieć kolejki. Takie urządzenia, jak Zemits Sisley 2.0 i Demeter 2.0 będą świetnym rozwiązaniem do salonu.
W ślady presoterapii idzie masaż próżniowy. To mogą być zarówno mono-urządzenia, takie jak Zemits Leger 2.0, jak i wielofunkcyjne tytany, takie jak Zemits Bionexis Lite.
Pozostają w trendzie również metody o sprecyzowanym wpływie, takie jak kawitacja i kriolipoliza. Pozwalają na usuwanie miejscowych nagromadzeń tłuszczu, które jest ciężko usunąć za pomocą innych urządzeń. Zemits Abigon Pro pomogą Ci przyciągnąć nowych klientów!
Celem naszej promocji jest pomóc Ci porządnie przygotować się na sezon letni! Przyciągaj nowych klientów z Zemits i zdobywaj najwyższe szczyty sukcesu!

Aby otrzymać Cenę Specjalną

prosimy o wypełnienie krótkiego formularza:

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Mamy dla Ciebie coś innego