• /
  • /

Podsumowanie roku z Zemits: Jakim był dla nas 2023?

Podsumowanie roku to część tradycji. Dlatego czas spojrzeć wstecz i przypomnieć sobie, jaki był ten rok dla nas.
Zemits to międzynarodowa marka sprzętu kosmetycznego. Codziennie tysiące kosmetologów na całym świecie wybiera właśnie nas. Dlaczego? Ponieważ nie jesteśmy tylko producentem wysokiej jakości urządzeń, ale dążymy do bycia pełnoprawnym partnerem biznesowym dla każdego specjalisty, który chce osiągnąć sukces w swojej profesji.
Połączyliśmy innowacje i nowoczesne podejście marketingowe, aby stworzyć kompleksowy produkt biznesowy, który nie tylko ułatwia integrację nowego sprzętu, ale również pomaga szybciej przyciągnąć nowych klientów i zwiększyć zyski.

Więc zaczynajmy. Jaki był rok 2023?

18 wydarzeń beauty na całym świecie

Wystawy kosmetologiczne to niesamowita okazja do wymiany doświadczeń z czołowymi markami i specjalistami z branży, a każde takie wydarzenie to kolejny krok wzmocnienia naszego statusu marki. Więc przypomnijmy sobie, kiedy i na jakich wydarzeniach mogliście spotkać Zemits w 2023 roku.

1) 20-21 lutego – Professional Beauty Dubai, ZEA
2) 5-6 marca – Professional Beauty London, Wielka Brytania
3) 5-7 marca – IECSC New York, USA
4) 1-3 kwietnia – Estetika Bruxelles Expo, Belgia
5) 2-3 kwietnia – Beauty Forum Warszawa, Polska
6) 23-24 kwietnia – International Congress of Esthetics and Spa Philadelphia, USA
7) 25-26 kwietnia – Future Beauty Show Dublin, Irlandia
8) 3-5 czerwca – Premiere Beauty Shows, Orlando, USA
9) 1-12 czerwca – International Congress of Esthetics & Spa Dallas, USA
10) 25-26 czerwca – IECSC Las Vegas, USA
11) 20-21 sierpnia – ICES Long Beach, USA
12) 9-10 września – BEAUTY FORUM, Warszawa, Polska
13) 22-23 września – InterCHARM Ukraine 2023, Kijów, Ukraina
14) 25-26 września – PB North, Manchester, Wielka Brytania
15) 1-2 października – Premiere San Antonio, USA
16) 8-9 października – Premiere Columbus, USA
17) 15-16 października – Olympia Beauty, Londyn, Wielka Brytania
18) 6-7 listopada – ICES Miami Beach, USA
To najpopularniejsze spotkania przedstawicieli branży beauty na światowym poziomie. Wydarzenia najgorętszych trendów ze świata piękna, więc nie mogliśmy ich przegapić!

Nasze zespoły w USA, Ukrainie, Polsce, Wielkiej Brytanii, Belgii prowadziły warsztaty, testy najpopularniejszych modeli oraz udzielały setek konsultacji. W przyszłym roku mamy jeszcze ambitniejsze plany, więc oczekujcie Zemits wszędzie!

Również popularne czasopismo kosmetologiczne Dermascope nominowało nasz Zemits Dermeluxx w kategorii Favorite Hydrodermabrasion Machine. Głosowanie nadal trwa, ale jesteśmy niezwykle dumni, że wybierają nas spośród najpopularniejszych marek nie tylko w Ameryce, ale i na świecie.

Czym jest to unikalne urządzenie? Technologia HydroDiamond to połączenie hydropeelingu i mikrodermabrazji diamentowej. Ten duet tworzy nową technologię, która ma tylko zalety.

5 nowych urządzeń od Zemits

W tym roku rozszerzyliśmy naszą linię sprzętów o 5 nowych modeli zarówno do twarzy, jak i do ciała. Niektóre z nich na pewno macie już w swoim salonie lub gabinecie kosmetycznym. Jeśli nie – czas odwiedzić nas na darmowym pokazie i ocenić wszystkie ich zalety z naszym kosmetologiem Zemits. Co to za urządzenia?


Zemits FrioLift – unikalny model krio-termalnego odmładzania, opracowany przez technologów Zemits. Specjalnie opracowana procedura anti-age - Kontrastowego Odmładzania Skóry - jest całkowicie bezpieczna i nieinwazyjna. W urządzeniu połączyliśmy RF-lifting i krioterapię, które w jednym unikalnym protokole nie tylko odmładzają, ale także modelują kontury twarzy. W rezultacie klienci otrzymują kilkakrotnie lepszy wynik.
Zemits Bionexis Lite – ulepszony model naszego bestsellera do modelowania sylwetki. Ten wielofunkcyjny kombajn łączy w sobie wszystkie najskuteczniejsze technologie do pracy nad odkładającą się tkankę tłuszczową: masaż próżniowy, masaż rolkowy, lipoliza kawitacyjna, RF-lifting, terapia LED. To kompleksowe opracowanie problematycznych stref w połączeniu z kilkoma technologiami w jednym zabiegu.


Zemits Ultranexx Lite – kompaktowy aparat HIFU 3D SMAS-liftingu, który idealnie nadaje się nawet dla najmniejszych salonów i gabinetów kosmetycznych.

W zestawie znajdują się trzy kartridże o różnej głębokości działania od 1,5 mm do 4,5 mm, a każdy z nich ma zasób 20 000 linii. Ta najskuteczniejsza procedura anti-age już teraz w Twoim salonie!
Zemits CrystalFrax Pro – to model frakcyjnego RF-liftingu. Powoduje szybkie podgrzanie skóry, trwały efekt liftingu, bezinwazyjność i bezbolesność.

To urządzenie zostało stworzone, aby przynosić Ci zyski przez wszystkie cztery pory roku!


Zemits CelluSpice Pro – aparat do próżniowo-termicznego działania,zaawansowane podejście do odchudzania i odmładzania skóry. CelluSpice Pro to unikalna metoda na rynku, łącząca masaż próżniowy i delikatne działanie termiczne.

Urządzenie ma wbudowane gotowe programy zabiegowe, jak i tryb ręcznego ustawienia parametrów zabiegowych.

Wyniki i case studies z Zemits

Głównym dowodem skuteczności sprzętu są oczywiście wyniki. Dlatego w tym roku przeprowadziliśmy badanie skuteczności kompleksowych protokołów modelowania sylwetki.

⭐️Model 1.
Ogólny kurs składał się z procedury: 1 kriolipolizy z Adonyss LP-Cool, 9 sesji presoterapii z Zemits Demeter 2.0 oraz 7 zabiegów wysoko intensywnej fali elektromagnetycznej na urządzeniu Zemits GioStim

Wyniki:
Talia - PRZED - 79 cm PO - 71 cm (minus 8 cm)
Brzuch - PRZED - 90 cm PO - 81 cm (minus 9 cm)
Biodra - PRZED - 103 cm PO - 99 cm (minus 4 cm)
⭐️Model 2.
Całkowity kurs składał się z 6 zabiegów lipolizy kawitacyjnej na brzuch i nogi z Zemits Bionexis Lite, 7 zabiegów presoterapii z Zemits Demeter 2.0, 4 zabiegów masażu próżniowego z RF na Zemits Abiogon Pro.

Wyniki:
Talia — PRZED - 87 cm PO - 80 cm (minus - 7 cm)
Dolna część brzucha — PRZED - 112 cm PO - 101 cm (minus - 11 cm)
Biodra — PRZED - 121 cm PO - 115 cm (minus - 6 cm)
Udo — PRZED - 73 cm PO - 65 cm (minus - 7 cm)
⭐️Model 3.
Całkowity kurs składał się z 3 zabiegów liposukcji kawitacjnej na brzuch i 7 zabiegów masaży próżniowych RF z Zemits Abigon Pro, 4 zabiegów presoterapii z Zemits Demeter 2.0.

Wyniki:
Dolna część brzucha — PRZED - 91 cm PO - 82 cm (minus - 9 cm)
Talia PRZED — 80 cm PO - 72 cm (minus - 8 cm)
Udo PRZED — 57 cm PO - 55 cm (minus - 2 cm)
Biodra PRZED — 99 cm PO - 97 cm (minus - 2 cm)
Nagrano również prawdziwy case study odchudzania! To -6 kg w ciągu 1 miesiąca, przejdź do linku, aby dowiedzieć się więcej!

Rozwój społeczności - ambasadorowie Zemits

W tym roku poszerzyliśmy rodzinę Zemits nie tylko o nowych specjalistów z branży, ale też o prawdziwych ambasadorów naszej marki. Czołowi specjaliści z branży beauty zakochali się w sprzęcie Zemits, a uczucie to jest odwzajemnione!

Nie tylko pracują z naszymi urządzeniami, ale także uczestniczą w konferencjach i wystawach kosmetologicznych razem z nami, przekonując jeszcze więcej osób do naszej marki.

Zadania i perspektywy

Rok 2023 już za nami, więc patrzymy tylko do przodu, dążąc do osiągnięcia szczytu branży kosmetologicznej razem z Wami. Co nas czeka w przyszłości? Jeszcze więcej jaskrawych wydarzeń, innowacyjnych nowości! Otwieramy nowe horyzonty i nowe kraje! Nie przestajemy się rozwijać i doskonalić!

W tym roku nasza marka obchodziła 13 lat, jesteśmy zespołem prawdziwych profesjonalistów, którzy inspirują i są inspiracją. Razem z Zemits idziemy dalej!


Życzymy wszystkim wesołych świąt!

Katalog sprzętu kosmetycznego:

Najnowsze wiadomości