• /
 • /

Pożegnaj się z cellulitem: odchudzanie za pomocą urządzeń w 2023 roku

Cellulit to największy wróg współczesnej kobiety. To właśnie obietnica pozbycia się tego estetycznego problemu wabi klientów do salonów kosmetycznych jak motyle do ognia.
Ale czy niektóre technologie są rzeczywiście tak skuteczne, jak obiecują?
W Zemits wiemy, które techniki przynoszą efekty już po pierwszym zabiegu. Dziś dobraliśmy naprawdę topowe urządzenia, które mogą pomóc Twoim klientom odzyskać gładką i zdrową skórę.

Presoterapia: kompleksowe działanie

Każdy kosmetolog, który chce się doskonalić w zakresie modelowania sylwetki, zaczyna od tej techniki. Presoterapia stała się głównym wrogiem cellulitu, ponieważ działa nie tylko na powierzchnię skóry, ale także na układ limfatyczny całego organizmu.

Masaż za pomocą sprężonego powietrza aktywuje krążenie krwi i procesy metaboliczne na poziomie komórkowym. Wszystkie tkanki i narządy otrzymują dużą ilość tlenu i składników odżywczych. Nadmiar płynów i toksyn uwalnia się z organizmu. A to właśnie jest potrzebne w pozbywaniu się cellulitu.

Zresztą skuteczność to nie jedyna zaleta zabiegu. Nie ma też praktycznie żadnych przeciwwskazań. Nawet klienci z początkowym stadium żylaków wykonują serię zabiegów w celach profilaktycznych. Głównym i bardzo ważnym wyjątkiem jest onkologia.

Ponadto presoterapia doskonale sprawdza się w połączeniu z innymi zabiegami antycellulitowymi. Na przykład, jeśli kawitacja / kriolipoliza działa lokalnie, niszcząc komórki tłuszczowe, pozostałości po procesach metabolicznych muszą zostać usunięte z organizmu. Tu właśnie przychodzi z pomocą presoterapia.

⇒ Przeczytaj nasz artykuł: "SMART technologia modelowania sylwetki"

Które urządzenia będą dla Ciebie przydatne?

Ze względu na to, że presoterapia pozostaje tradycyjną metodą i nadaje się zarówno dla początkujących kosmetologów, jak i dla profesjonalistów w branży beauty, oto dwie opcje do wyboru: Zemits Sisley 2.0 i Demeter 2.0.

Zemits Sisley 2.0 to 24 komorowe urządzenie do drenażu limfatycznego Zaletą tego urządzenia jest to, że można nie używać całego kombinezonu, ale tylko jego części, na przykład można wyłączyć masowanie ramion i pleców, a skorzystać się tylko z trybu na nogi. Dzięki temu można zróżnicować zakres usług i zaoferować klientom zarówno opcje budżetowe, jak i luksusowe zabiegi.

Model ten wyposażony jest również w wydajny system chłodzenia, który chroni przed przegrzaniem oraz daje możliwość regulacji stopnia ucisku od 1 do 4, co jest odpowiednie dla klientów o wrażliwej skórze.
Demeter 2.0 to walka z cellulitem na najwyższym poziomie , model jest wydajny i posiada 44 komory . Jest to prawie dwa razy więcej niż standardowa funkcjonalność, kombinezon pokrywa całe ciało, dzięki czemu każda partia ciała odczuwa ucisk: mankiety na ręce posiadają 16 komor, na brzuch - 4 komory i na nogi - 24 komory. W ten sposób urządzenie dokładnie opracowuje wszystkie niezbędne partii ciała, zwłaszcza obszary zastoju limfy.

Urządzenie posiada 5 trybów pracy i 4 poziomy intensywności ciśnienia: 120 mmHg (niski), 160 mmHg (umiarkowany), 200 mmHg (wysoki), 240 mmHg (maksymalny).

Masaż rolkowo-próżniowy: nowy poziom protokołów kompleksowych

Skuteczność tej technologii została już dawno udowodniona: próżnia chwyta fałd tkanki tłuszczowej, wywierając podciśnienie, podczas gdy rolka intensywnie ugniata skórę, pozbywając się zastojów.

Ale co by było, gdyby ten skuteczny zabieg można było łączyć z kilkoma innymi zabiegami, tworząc kompleksowy protokół 5 w 1? W ten sposób powstały urządzenia do modelowania sylwetki Zemits Bionexis Pro.
Zemits Bionexis Pro to bardziej zaawansowana wersja, zawierająca m.in. działanie próżni, mechaniczne działanie rolkami, podgrzewanie RF, światło LED i kawitację ultradźwiękową. Jakie są jego zalety:

 • Konfiguracja parametrów nie tylko za pomocą ekranu dotykowego, ale również za pomocą głowic.
 • Tworzenie protokołów zgodnie z wymaganiami klienta.
 • Ustawienie parametrów jest teraz jeszcze bardziej wydajne dzięki Zemits Bionexis Pro.
 • Stwórz atrakcyjny cennik zarówno dla zabiegów na twarz, jak i na ciało.
 • Poszerz swoją grupę docelową i zwiększ liczbę klientów. Więcej klientów = większe zyski.

Kriolipoliza: miejscowe odchudzanie zimnem

Jest to niechirurgiczna metoda modelowania sylwetki, którą wykonuje się poprzez krótkotrwałe przyłożenie do podskórnej tkanki tłuszczowej niskiej temperatury nawet -10°C. Gwałtowne ochłodzenie powoduje, że błony komórek tłuszczowych stają się kruche i ulegają zniszczeniu. Kriolipoliza również tonizuje skórę, pobudzając krążenie krwi i metabolizm oraz przywracając skórze gładkość. Technika ta powinna być również połączona z zabiegami drenażu limfatycznego, w celu wyeliminowania produktów przemiany materii z organizmu.

Jakie urządzenie się przyda? Adonyss Lp-Cool to urządzenie do kriolipolizy najnowszej generacji, które posiada szereg zalet:
 • 4 głowice, które mogą pracować jednocześnie. To nie tylko zwiększa skuteczność zabiegu, ale także podnosi średni rachunek salonu.
 • Łatwa obsługa za pomocą ekranu dotykowego.
 • Zabieg jest atraumatyczny, zachowuje ciągłość skóry, zakończeń nerwowych, mięśni i naczyń włosowatych.
 • Urządzenie jest skuteczne nawet w obecności dużej ilości tkanki tłuszczowej.
 • Jest wysoce skuteczny i dobrze łączy się z innymi metodami modelowania sylwetki.
 • Efekty pojawiają się stopniowo, ale utrzymują się przez długi czas.

Lifting RF + kawitacja: podwójne uderzenie w cellulit

Połączenie, które z pewnością pokochają Twoi klienci. To połączenie liftingu RF i kawitacji. Zemits Abigon Pro to urządzenie kosmetyczne, które posiada w jednym korpusie najskuteczniejsze metody walki z cellulitem: kawitację, masaż próżniowy i ogrzewanie RF. Taki złożony zabieg pokazuje najlepsze efekty:

Kawitacja, poprzez tworzenie pęcherzyków powietrza w tkance tłuszczowej za pomocą fal ultradźwiękowych, niszczy błony komórek tłuszczowych.
Masaż próżniowy ma działanie drenażu limfatycznego i niszczy zastoje limfy, redukując cellulit.

Lifting RF aktywnie rozgrzewa powierzchniową warstwę skóry, napinając tkanki i stymulując aktywne procesy syntezy kolagenu i elastyny. W ten sposób technologia ta przywraca napięcie tkanek i przyspiesza procesy wewnątrzkomórkowe.
Zestaw zawiera 5 głowic , w tym głowicę do masażu próżniowego z liftingiem RF. Innowacyjny pomysł połączenia liftingu RF i próżni daje możliwość jak najgłębszego opracowania wybranych obszarów i uzyskania jeszcze bardziej wyrazistych efektów. Zemits Abigon Pro zapewnia w pełni autonomiczne protokoły odchudzania, ponieważ technika drenażu limfatycznego jest już wbudowana w urządzeniu.

Magnetoterapia: co jest przyczyną jej sukcesu?

To fakt, że organizm ludzki reaguje na każdy rodzaj promieniowania, także elektromagnetycznego. Fale tego typu w sposób nieinwazyjny wnikają do organizmu, oddziałując na tkanki.

W tym właśnie tkwi skuteczność Zemits GioStim. Urządzenie generuje skupione pole elektromagnetyczne, które wnika do organizmu, gdzie oddziałuje na obwodowe neurony ruchowe zlokalizowane w mięśniach. Ten "kontakt" powoduje silny skurcz włókien mięśniowych.

W ciągu jednej godziny zabiegu Zemits GioStim skraca tkankę mięśniową do 20 000 razy. To znacznie więcej niż klient może uzyskać nawet podczas najbardziej intensywnego treningu.

To właśnie skurcze podnoszą napięcie mięśniowe i stymulują wzrost mięśni.

Ale na tym działanie urządzenia się nie kończy, bo spalanie dodatkowych centymetrów jest tak samo ważne jak wzmocnienia rusztowania mięśniowego. Fale elektromagnetyczne pobudzają neurony ruchowe do uwalniania kwasów tłuszczowych, uruchamiając proces śmierci komórek tkanki tłuszczowej. Liczba komórek w procesie śmierci podwaja się po jednym 30-minutowym zabiegu.

Dlatego Zemits GioStim nie ma jednoznacznej grupy docelowej, zabieg jest odpowiedni dla każdego, kto chce ujędrnić skórę, zmniejszyć złogi tłuszczu - napompować mięśnie. Oznacza to, że każda osoba jest potencjalnym klientem.

⭐️ Zapraszamy na pokaz ⭐️

Od dawna marzysz o zabiegach antycellulitowych w swoim cenniku, ale nie możesz się zdecydować? Zapraszamy na darmowy pokaz, tylko w ten sposób jednoznacznie przekonasz się o jakości i skuteczności sprzętu.

Jest to okazja, aby na własne oczy przekonać się o wszystkich zaletach urządzeń, uzyskać konsultację od kosmetologa oraz odpowiedź na każde pytanie dotyczące wprowadzenia nowych zabiegów do swojego salonu lub gabinetu kosmetycznego.

Czekamy na Waszą wizytę!

Wypełniając formularz wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Możesz być zainteresowany: